>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

We have 23 guests and no members online

Konkurs Świąteczny

Konkurs na pocztówkę świąteczną 1 3Konkurs na pocztówkę świąteczną 1 2Konkurs na pocztówkę świąteczną 1 1

 

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

 

Green DaysW piątek 22 marca 2019r. odbyła się wycieczka na Międzynarodowe Dni Zieleni „Green Days” (Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu). Tematyka targów została skupiona w czterech salonach tematycznych obejmujących architekturę krajobrazu, ogrodnictwo, technikę ogrodniczą oraz florystykę. Prawie 20 tys. odwiedzających, 30 pokazów, warsztatów, spotkań, paneli, 250 wystawców, a wśród nich młodzież naszej szkoły. Uczniowie z klas 1 i 2 TK pod opieką p. Katarzyny Syczewskiej i p. Kamili Bukowskiej poznali nowoczesne rozwiązania i trendy wiodące na światowym rynku ogrodniczym. To niezwykle inspirujące doświadczenie pozwoliło poszerzyć wiedzę oraz spojrzenie na dziedzinę jaką jest architektura krajobrazu.

Kamila Bukowska

Warsztaty z malarstwa i rzeźby

warsztatyzmalarstwa

 

Dnia 15.03.2019r. w związku z nawiązaniem współpracy z Instytutem Edukacji UPH w Siedlcach w zakresie sztuk plastycznych uczniowie klasy 1 i 2 w zawodzie technik architektury krajobrazu uczestniczyli w warsztatach malarstwa i rzeźby. Młodzież z pełnym zaangażowaniem wyraziła swoje emocje tworząc „maski”, które były tematem przewodnim warsztatów.

Read more: Warsztaty z malarstwa i rzeźby

IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych w ZSP Nr 4 w Siedlcach

Mistrzostwa 15

     28.03.2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych.

Relacja na stronie Tygodnika Siedleckiego

Read more: IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych w ZSP Nr 4 w Siedlcach