>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

We have 5 guests and no members online

KAZIKI 2021

Atrakcyjny Kazimierz 2021

Szanowni Państwo, nauczyciele historii i języka polskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z uczniami klas 5 – 8 do wzięcia udziału w V międzyszkolnym konkursie "Atrakcyjny Kazimierz". Mamy nadzieje że wspólnie z Państwem uda nam się zmotywować młodzież w tych trudnych czasach do aktywności i rozwijania ich potencjału, zdolności i pasji.

Read more: KAZIKI 2021

INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW - ZMIANY W DEKLARACJACH I OPŁATY MATURALNE

Informujemy, że zgodnie z zasadami obowiązującymi na egzaminie maturalnym w 2021 roku zdający nie mają obowiązku przystąpienia do egzaminów ustnych oraz do egzaminu z jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym.

Wszystkie osoby, które złożyły już deklarację maturalną – do szkoły macierzystej lub do OKE (ze względu na likwidacje szkoły macierzystej) – mogą wprowadzić zmiany w złożonej deklaracji w zakresie dotyczącym przedmiotów dodatkowych.

  • w szkole macierzystej – do 8 lutego 2021,
  • w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej – do 15 stycznia 2021.

Wszystkie zadeklarowane przez zdających egzaminy w części ustnej są anulowane z mocy prawa.

Po terminie złożenia deklaracji ostatecznej nie ma już możliwości dokonywania zmian dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów.

Każdy absolwent z terenu województwa mazowieckiego może sprawdzić, czy istnieje obowiązek wniesienia opłaty poprzez formularz elektroniczny, dostępny na stronie internetowej OKE w Warszawie lub w macierzystej szkole.

https://okeoplaty.azurewebsites.net/

DEKLARACJE MATURALNE - ABSOLWENCI

Informujemy, że absolwenci mogą składać deklaracje maturalne na egzamin w roku szkolnym 2020-2021 do dnia 07 lutego 2021r. Deklaracje można składać również w formie elektronicznej na adres sekretariat@zspnr4.com.pl zgodnie ze wzorem deklaracji 1a (załączniki tutaj).

 

Bardzo prosimy o wpisanie w temacie wiadomości - deklaracja maturalna.

Przypominamy, że absolwent ma obowiązek wniesienia opłaty za każdy egzamin, do którego przystępuje po raz trzeci. Obowiązek opłaty dotyczy także osób, które zamierzają przystąpić do egzaminu dodatkowego na poziomie rozszerzonym –tego samego, który zadeklarowali w poprzednich latach, ale nie przystąpili do niego.

DYŻURY!!!

BIBLIOTEKA SZKOLNA - poniedziałek- piątek (14:00-16:00)

PSYCHOLOG - poniedziałek, wtorek (14:00-16:00)

PEDAGOG SZKOLNY- środa, czwartek (14:00-16:00)

Światowy Dzień Wolontariatu

 

caritas siedlce

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada ale jego czynów.
Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi"

św. Jan Paweł II


Drodzy Wolontariusze,
5 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Wolontariatu, w tym trudnym dla wszystkich czasie zachęcam popatrzcie wokół siebie. Być może trzeba komuś potrzebującemu zrobić zakupy, może pomóc w codziennych pracach, a może tylko i aż tylko, posiedzieć i wysłuchać.
Wolontariat jest dla ludzi, którzy są wrażliwi na innych, a przede wszystkim nie lubią się nudzić, chcą nie tylko przeżyć życie ale też nadać mu ten szczególny, głębszy wymiar.

Zachęcam spróbujcie nawet jeśli się wahacie.

Czasem warto zaryzykować.

s. Jolanta Kaczyńska 

KONKURS „Moje ciasto świąteczne” - kl. 2TŻg

konkurs ciast 2tżg             Dnia 08.12.2020 r. w ramach zajęć praktycznych odbył się konkurs „Moje ciasto świąteczne”. Uczestniczyli w nim uczniowie zawodu „technik technologii żywności” klasy 2TŻg. Zadaniem uczniów było upieczenie dowolnego ciasta świątecznego i przesłanie dokumentacji produkcji oraz zdjęcia wyrobu gotowego. Jury - w składzie p. K. Bukowska, p. Milena Andrzejczyk i p. Ewa Zielińska - wyłoniły 3 najlepsze prace, które nagrodzone zostały ocenami celującymi, dyplomami oraz upominkami. Jury brało pod uwagę przede wszystkim estetykę zdjęcia, sposób udekorowania ciasta, pracochłonność, a także skrupulatność dokumentacji pracy. Poniżej werdykt:

I miejsce: Paulina Krasuska

II miejsce: Wiktoria Bareja

III miejsce: Wiktoria Dąbrowska

GALERIA NAGRODZONYCH CIAST

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów!