Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego 9

>>>     NASI PARTNERZY     <<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   CHODOWIAK zakatek    

 

We have 59 guests and no members online

Wycieczka ogrodników z klasy 3 ZW do gospodarstwa sadowniczego.

 

Dnia 13 października 2015 r. uczniowie klasy 3 ZW (ogrodnik) uczestniczyli w wycieczce zawodowej do Gospodarstwa Sadowniczego „EW-JAR” w Łosicach.

Zapoznali się oni z organizacją zbioru owoców w gospodarstwie towarowym oraz nowoczesną technologią przechowywania owoców w

Read more: Wycieczka ogrodników z klasy 3 ZW do gospodarstwa sadowniczego.

Informacje dla absolwentów deklarujących ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego.

Absolwent, który zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego w ZSP Nr 4 w Siedlcach, składa wstępną deklarację przystąpienia do tego egzaminu w terminie od 29.09.2015 r. do 30.10.2015 r. (nieobowiązkowo) lub deklarację ostateczną do 07.02.2016 r.
Po terminie złożenia deklaracji ostatecznej nie ma już możliwości dokonywania w deklaracji zmian dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów.

Read more: Informacje dla absolwentów deklarujących ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego.

Kierownicy

Alina Krasuska

Kierownik Internatu ZSP Nr 4

25 794 33 56

 

Agnieszka Bulik

Kierownik gospodarczy

administracja@zspnr4.com.pl

25 794 36 44

 

Kamila Bukowska

Kierownik Szkolenia Praktycznego

kierownik@zspnr4.com.pl

25 794 36 52

Treningi strzeleckie

Zamiast tradycyjnie biegać dookoła stadionu,  chodzić na grzyby, czy siedzieć z wędką w oczekiwaniu na zabłąkaną rybę uczniowie klasy I LO próbują 

swoich sił w strzelaniu sportowym. Na zdjęciach ćwiczenia w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w Klubie Strzelectwa Sportowego „Dragon”. Jak widać jest już skupienie, choć do dobrego wyniku jeszcze troszkę brakuje. Dzięki temu, że nie braknie optymizmu i wytrwałości dobre wyniki pojawią się niebawem.

Read more: Treningi strzeleckie

Bicie rekordu we wspólnym czytaniu książek

27 września 2014 r. podczas Festiwalu Literatury Kobiecej "Pióro i Pazur" miało miejsce bicie rekordu we wspólnym czytaniu książek. Słuchacze i nauczyciele Centrum również włączyli się w tą akcję. Od poezji do prozy, od lektur szkolnych po ulubione książki - z takim zestawem chętni do bicia rekordu wyruszyli z placówki przed "Galerię Siedlce", gdzie miało miejsce to wspaniałe przedsięwzięcie

WięcejBicie rekordu we wspólnym czytaniu książek 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W dniach 19-20 kwietnia 2013r. odbyły się okręgowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół rolniczych pod nazwą  „XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych”. W piątek zawody rozpoczęły się od rozwiązania testu. Potem wszyscy wykonali zadania praktyczne. 

 

Read more: Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Dekoracje na Wszystkich Świętych.

Zanim w radio zaczną grać kolędy i w sklepach będzie można kupować stosy bąbek choinkowych uczniowie technikum architektury krajobrazu tworzą własnoręcznie dekoracje na groby zmarłych.

 Patrząc na małe i duże stroiki nie sposób zaprzeczyć, że naszym uczniom nie brakuje talentu. Oto kilka próbek zdolności artystycznych. Ewa jak zwykle pilnuje porządku. 

stroiki201301

 

Więcej zdjęć