Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Ogłoszenie

Dnia 26 września br. (wtorek) o godz. 12.50 w sali gimnastycznej odbędzie się Ślubowanie klas pierwszych

slubowanie 2015

oraz wręczenie świadectw uczniom klas II TW i III TW.
W uroczystości biorą udział 3-osobowe delegacje klas starszych.


Dnia 26 września br. (wtorek) o godz.16.00 odbędą się zebrania z rodzicami.
Po zebraniu ogólnym w sali gimnastycznej odbędą się spotkania klasowe w salach lekcyjnych w/g przydziału poniżej.
O godz. 17.30 w sali nr 37 odbędzie się spotkanie przedstawicieli rodziców wszystkich klas oraz wybór Rady Rodziców ZSP Nr 4.

 

 Przydział sal:

Czytaj więcej: Ogłoszenie

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej rozstrzygnięty!

15 września w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej.

W szranki stanęło 23 uczniów z klas 3 TK, 3 TW i 3 LO.

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu został

uczeń klasy 3 TK - Jakub Buczek uzyskując 33 punkty na 36 możliwych.

Jakubowi gratulujemy głównej nagrody - wyjazdu do Brukseli i oczekujemy na fotorelację po powrocie. Pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w następnym roku.

  

zdjęcia

Aneta Pachecka

NASI  KADECI  NA  POLIGONIE

NASI  KADECI  NA  POLIGONIE

 

   Nie próżnują kadeci klas mundurowych (II LO i III LO) naszej szkoły! Już w drugim tygodniu od rozpoczęcia roku szkolnego - 15 września 2017 – wzięli udział w zajęciach na strzelnicy Gołobórz.

Owa szkoleniowa wizyta doszła do skutku dzięki uprzejmości dowódcy 5. Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej w Siedlcach – płk Dariuszowi Kozłowskiemu i jego kadrze.

Czytaj więcej: NASI  KADECI  NA  POLIGONIE 

Narodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego w naszej szkole

Narodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego w naszej szkole

W dniach 12 i 13 września 2017 roku nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania organizowaną od 2012 roku przez Prezydenta RP. Podstawowym celem była popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo literatury polskiej, potrzebę dbałości o polszczyznę i wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej.

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego w naszej szkole

Kiermasz podręczników 2017

Ogłoszenie


Kiermasz używanych podręczników szkolnych dla klas I odbędzie się w sali gimnastycznej 18.09.2017 r. (poniedziałek) w godz. 10.40-11.25. Młodzież klas I przychodzi na kiermasz pod opieką nauczyciela, z którym w tym czasie ma lekcje. Pozostałe klasy wszystkich typów szkół zapraszamy na kiermasz w godz. 11.30-12.15. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w kiermaszu, powinni mieć ze sobą podręczniki do sprzedania i zwolnić się u nauczyciela, z którym mają w tym czasie lekcje. Ceny zakupu podręczników uzgadniają kupujący i sprzedający pomiędzy sobą. Uczniowie kupujący podręczniki powinni posiadać ich listę zgodnie z wytycznymi podanymi przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów. (Listy podręczników na stronie szkoły)
Szczegółowe informacje można uzyskać w bibliotece szkolnej.


Nauczyciele bibliotekarze

„Wyprawka szkolna” -2017

Rządowy program pomocy uczniom w 2017 r. – „Wyprawka szkolna”


Pomocą w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, obejmuje się uczniów:

Czytaj więcej:  „Wyprawka szkolna” -2017

WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW

CERTYFIKATY UCZNIÓW KLAS MUNDUROWYCH

 IMG 6677

      Uroczysty charakter miało zakończenie roku szkolnego w siedleckim „Rolniku” - Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego. W piątek 23 czerwca b. r., oprócz tradycyjnych nagród dyrektora szkoły dla najlepszych

Czytaj więcej: WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW

Uwaga Konkurs

Zapraszam do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE pt 

Fizyka w pojazdach i w ruchu drogowym.

Po kliknięciu w powyższy link uzyskacie dostęp do QUIZU po podaniu swojego imienia, nazwiska oraz e-maila zostanie Wam przesłany e-mail aktywujący dostęp do QUIZU. 

Życzę miłej zabawy. Przewidziane są nagrody.

Mirosław Pawlak

Umowa z MOSTOSTALEM

Mostostal patronem „Rolnika”

Mostostal patronem „Rolnika”

Mostostal Siedlce obejmie patronatem nowo utworzoną klasę pierwszą w zawodzie ślusarz w siedleckim „Rolniku”. Porozumienie przewiduje odbywanie praktyk i naukę zawodu w siedleckiej firmie. Umowę patronacką podpisali 7 czerwca: prezydent Siedlec Wojciech Kudelski, prezes Mostostalu Andrzej Hojna i dyrektor ZSP nr 4 Leszek Rozbicki.

- Niezwykle cieszę się, że największy siedlecki zakład, jakim jest Mostostal dba o swoje przyszłe kadry – powiedział po podpisaniu umowy, prezydent Wojciech Kudelski. – Umowa z „Rolnikiem” to dobry krok do pozyskania nowych wykwalifikowanych pracowników, ale nawet jeśli uczniowie nie zdecydują się na pracę w tej firmie, to przecież dzisiejszy rolnik musi znać się na wielu rzeczach, także na drobnych naprawach w gospodarstwie, a zdobyte tu doświadczenie zawodowe będzie z pewnością procentować.
Prezes Mostostalu Siedlce Andrzej Hojna odniósł się do obecnej sytuacji na rynku pracy. – W Siedlcach stopa bezrobocia jest najniższa w historii, wynosi aktualnie 6,8 proc. Nasza firma praktycznie cały czas poszukuje nowych pracowników. Na ślusarzy, spawaczy praca czeka. Jeżeli młodzi ludzie nie planują studiowania, to właśnie wybór takiego konkretnego zawodu to najlepsza droga do zapewnienia sobie dobrej i stabilnej pracy.

Czytaj więcej: Umowa z MOSTOSTALEM