>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Słodkie Kaziki za pasem.

SlodkieKaziki2020b

Konkurs FOTOPOŁOWY 2020

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie organizowanym przez UPH w Siedlcach.

fotopłowy

strona konkursu

Rada Pedagogiczna- 25 lutego 2020

OGŁOSZENIE!!!

 

RADA PEDAGOGICZNA - 25 lutego 2020r.

Godzina- 16:00 (Sala audiowizualna)

 

 

1. Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2019/2020.

2. Sprawy różne.

Dzień Języka Ojczystego w naszej Szkole.

Bo błąd w mowie – to jak plama tłusta i brzydka na fotografii matki, którą kochasz, to jak niestarannie przyszyta łata na ubraniu, w którym idziesz w gościnę. Źle mówić lub pisać – to znaczy krzywdzić swoją mową tych wszystkich, którzy ją budowali. Język się smuci, choruje, gdy ludzie źle nim mówią.

Janusz Korczak

 Z okazji Dnia Języka Ojczystego (21 lutego) w naszej Szkole w dniu 6 lutego 2020 r. odbyło się "Biegające Dyktando" zorganizowane przez panią Magdalenę Chojecką i panią Anetę Kalinowską. Zadaniem uczniów było jak najwierniejsze i bezbłędne zapisanie oryginalnego tekstu. Jedna osoba miała przeczytać fragment dyktanda w bibliotece, a następnie podyktować go koleżance/ koledze w świetlicy. Uczniowie podeszli do tego zadania niezwykle ambitnie, ale najważniejsza była dobra zabawa.

20200206 100124

Czytaj więcej: Dzień Języka Ojczystego w naszej Szkole.

XXIX Ogólnopolski Turniej „Kamień Wiary”

   7 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, dwoje naszych uczniów wzięło udział w Eliminacjach Miejskich do XXIX Ogólnopolskiego Turnieju „Kamień Wiary”. Karolina Maciejuk z klasy ITŻ8 (opiekun p. A. Borkowska) i Michał Jastrzębski z klasy I LO g (opiekun p. M. Chojecka) podczas tej artystycznej imprezy reprezentowali naszą szkołę w kategorii ,, Poezja Śpiewana”.Uczestnikom Turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

wstaw 1

                                                                       wstaw

Szkolny MAM TALENT-ZGŁOŚ SIĘ!

Drodzy Uczniowie!!!

Samorząd Szkolny zachęca do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Talentów, który odbędzie się                   01 kwietnia 2020 roku.

Jeśli pięknie śpiewasz, tańczysz, recytujesz, żonglujesz lub posiadasz inne ukryte talenty, którymi chciałbyś się podzielić z całym światem, zgłoś się.

Czekamy na Ciebie!

 Zgłoszenia przyjmują Justyna Trębicka i Natalia Trębicka z klasy 1 LO8 i pani Magdalena Chojecka (opiekun Samorządu Szkolnego).

 

Mam talent