>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 21 guests and no members online

 

 

ofedu

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej 2021

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej, który odbył się w naszej szkole dnia 6 grudnia 2021 r. dostarczył wiele emocji podczas rywalizacji sportowej między klasami.
Do zabawy zgłosiło się aż 9 drużyn - 3 drużyny dziewczyn: 1LO, 2LO i 3LO8 oraz 6 drużyn chłopców 1LO, 2LO, 3LOg, 3TWg, 3TW8 i 3ZBg.
Rozgrywki i punktacja były przeprowadzone osobno dla dziewczyn i chłopców. Po zaciętej walce kolejność na podium była następująca:

zawody 2021 1

Read more: Mikołajkowy turniej piłki siatkowej 2021

Indywidualne Zawody Przełajowe

Dnia 8 października 2021 na terenach przy siedleckim zalewie odbyły się jak co roku Indywidualne Zawody Przełajowe dla szkół ponadpodstawowych. We wszystkich biegach reprezentowali szkołę nasi uczniowie. Do pokonania były dwa dystanse. Dla dziewcząt 1500 m., dla chłopaków 2000 m. Marika Chmielewska zajęła w swoim roczniku bardzo wysokie - 5 miejsce. Tym samym dostała się do dalszego etapu biegów przelajowych. Pozostali uczniowie zajęli punktowane dla szkoły miejsca.

IMG 20211011 WA0000

Bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego
opiekunowie: Leszek Lisiewicz i Katarzyna Skolimowska

 

GALERIA

Marzenia się spełniają

Z radością informujemy, że uczeń klasy 3 LO Patryk Kostrzewski zdobył tytuł mistrza Polski juniorów w zapasach. Zawody odbyły się w dniach 11-12 września br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Siedlcach. W „Tygodniku Siedleckim” znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Przejdź do artykułu

NASZE UCZENNICE NAJLEPSZYMI JUNIORKAMI W KRAJU

 

NASZE UCZENNICE NAJLEPSZYMI JUNIORKAMI W KRAJU

      W dniach 13-15 kwietnia 2018 r., w kujawsko–pomorskiej Mroczy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Była to pierwsza, centralna krajowa, impreza tej rangi w sezonie 2018. Dla tej kategorii wiekowej był to też pierwszy przegląd stanu posiadania, przed mistrzostwami świata U-20, jakie czekają juniorów na początku lipca w Taszkiencie (Uzbekistan) oraz październikowymi Mistrzostwami Europy w La Corunii (Hiszpania).

 foto Uziak

      Nasza szkoła słynie z uczniów – sportowców, w tym tych uprawiających ciężary w siedleckich klubach sportowych – WLKS oraz FENIKS. Również na zawodach w Mroczy dwie z uczennic Zespołu Szół Ponadgimnazjalnych Nr 4 zdobyły złote i srebrne medale, zajmując dwa pierwsze miejsca w kategorii wagowej do 90 kg:

Elżbieta Uziak (ur. 1999) – rwanie 80 kg + 101 kg podrzut = 181 kg dwubój – zloto!

Magdalena Dulęba (1998) – rwanie 65 kg + 88 kg podrzut = 153 kg dwubój – srebro!

      Elżbieta Uziak – to utytułowana zawodniczka, trenująca pod okiem szkoleniowca Dawida Fertykowskiego (WLKS Siedlce-Iganie Nowe). Sztangistka przed rokiem była „srebrna” na Mistrzostwach Polski Juniorek oraz „brązowa” - przed dwoma laty - na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży! Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów w Albanii (2017 – IV miejsce). Na co dzień jest uczennicą III klasy Technikum Technologii Żywności ZSP Nr 4.

      Magdalena Dulęba – druga z naszych uczennic reprezentuje barwy klubu sportowego Andaluzja Piekary Śląskie (trener Jacek Mazur). Zawodniczka ma już w dorobku srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek (2016), reprezentowała też Polskę w Mistrzostwach Świata Juniorów w Gruzji (2016) oraz Mistrzostwach Europy w Izraelu (2016). Na co dzień jest uczennicą IV klasy Technikum Technologii Żywności ZSP Nr 4. Obie medalistki–jak wielu sportowców -mieszkają w internacie „Rolnika”.

      Dziewczętom gratulujemy, życząc kwalifikacji na mistrzostwa świata i Europy!

                                                                                      Piotr Buczek

foto: PZPCPLfacebook

     

     

IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych w ZSP Nr 4 w Siedlcach

Mistrzostwa 15

     28.03.2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych.

Relacja na stronie Tygodnika Siedleckiego

Read more: IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych w ZSP Nr 4 w Siedlcach

Sukces naszego ucznia.

jan zdaniewicz

Uczeń naszej szkoły Jan Zdaniewicz wraz z kolegami z siedleckiej Akademii Kawashi wzięli udział w Irish Open International 2015 (Dublin, Irlandia) Puchar Świata w Kickboxingu. Siedlczanie brali udział w widowiskowych konkurencjach form przy muzyce. Gdzie wywalczyli dwa medale srebrny i brązowy w konkurencjach form synchronicznych. Jest to pierwszy sukces międzynarodowy klubu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Szachy w szkole

Piotr Murdzia znany polski szachista przeprowadził dzisiaj symultanę szachową. Miało to miejsce w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Po symultanie przeprowadzono miniturniej szachowy na dystansie 7 rund z tempem 3 min+2s

s1 s2 s3

Piotr Murdzia to polski szachista, wielokrotny mistrz świata w rozwiązywaniu zadań szachowych. Spotkanie rozpoczęło się od symultany szachowej, w której naszą szkołę reprezentowali: uczeń Krzysztof Plichta z kl. III TŻ i dwóch nauczycieli prof. Zdzisław Stefanoff i prof. Mirosław Pawlak. Następnie odbył się miniturniej szachowy, w którym niepokonany okazał się w/w symultanista. Szachowe potyczki przebiegały w oryginalnej scenerii, gdyż na ekranie organizatorzy udostępnili bezpośrednią relację z Olimpiady Szachowej Batumi 2018. Obecnie nasza Kadra Narodowa prowadzi w/w zawodach.

 

prof. Zdzisław Stefanoff.