Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej w piłce nożnej

Międzyklasowy turniej w piłce nożnej 1.06.2017r.
1 czerwca został rozegrany turniej międzyklasowy w piłce nożnej. W części finałowej wzięło udział 6 klas: 1 LO, 2LO, 1TW, 2ZW, 3ZM,1ZM. I miejsce zajęła klasa 2LO. II miejsce zajęła klasa 2ZW. III miejsce zajęła klasa 1ZM. Królem strzelców został Piotrowski Michał- uczeń klasy 2LO. Uczestnicy turnieju zaprezentowali dobry poziom gry, a wyróżniali się reprezentanci Szkoły, którzy w tym roku szkolnym zajęli II miejsce w rozgrywkach międzypowiatowych szkół ponadgimnazjalnych. Finaliści zawodów otrzymali medale, a zdobywcy I miejsca dodatkowo koszulki.
M. Gutkowski
zdjęcia M. Stański
 

NASZA UCZENNICA MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIOREK !

      Magdalena Mędza, uczennica klasy III LO ZSP Nr 4 (za tydzień zdaje maturę!), odniosła kolejny sportowy sukces - zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek do lat 20 w podnoszeniu ciężarów! Wynik 102 kg w podrzucie (177 kg w dwuboju) robi wrażenie, szczególnie jeśli dotyczy żeńskiej kategorii wagowej 63 kg. Zawody odbyły się w dniach 28 – 29 kwietnia b. r. w Łukowie, a medale wręczał m. in. wiceminister Sportu i Turystyki Jerzy Stawiarski.

    

Czytaj więcej: NASZA UCZENNICA MISTRZYNIĄ POLSKI JUNIOREK !

UCZENNICE ZSP 4 z PUCHAREM MISTRZOSTW POWIATU

UCZENNICE ZSP 4 z PUCHAREM MISTRZOSTW POWIATU

24 listopada 2016r., w hali klubu sportowego WLKS Siedlce odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w podnoszeniu ciężarów juniorek i juniorów do lat 17. Duży sukces odniosły uczennice ZSP Nr 4 w Siedlcach, trenujące ten olimpijski sport pod okiem szkoleniowca Dawida Fertykowskiego. 

Czytaj więcej: UCZENNICE ZSP 4 z PUCHAREM MISTRZOSTW POWIATU

Sukcesy naszych piłkarzy!

Sukcesy naszych piłkarzy!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  TURNIEJU zorganizowanym w ramach Festiwalu Rekreacyjno – Sportowego z okazji obchodów Dni Siedlec. W turnieju uczestniczyły reprezentacje wszystkich siedleckich szkół średnich. Chłopcy rozgrywając się z meczu na mecz utwierdzili pozostałych graczy w przekonaniu, że są najlepsi. Zakończyli turniej na pierwszym miejscu. 

Czytaj więcej: Sukcesy naszych piłkarzy!

Turniej Tenisa

SIEDLECKI  MIĘDZYINTERNACKI  TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO

   Reprezentacje czterech siedleckich internatów spotkały się – już po raz piąty – na Turnieju Tenisa Stołowego, organizowanego przez internat ZSP Nr 4 we współpracy z klubem sportowym „Pogoń” Siedlce. 19 kwietnia b .r., w hali treningowej OSiR przy ulicy Prusa rywalizowano w grze pojedynczej oraz deblowej, sędzią głównym zawodów był Sylwester Dąbrowski – trener ligowej sekcji tenisa stołowego MKS „Pogoń”.

   W grze pojedynczej – po zaciętej rywalizacji - zwyciężył Sebastian Kałabun ( „Elektryk”) pokonując w finale Bartosza Beczka (Bursa św. Stanisława). III miejsce wywalczył Tomasz Niedziałek ( „Rolnik”), IV – Rafał Bieliński („Prus”).

Czytaj więcej: Turniej Tenisa

UCZENNICE ZSP 4 NAJLEPSZYMI JUNIORKAMI W KRAJU !

W rozegranych w dniach 22-24 kwietnia b. r. w Nidzicy Mistrzostwach Polski Juniorek w Podnoszeniu Ciężarów uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach zdobyły trzy złote i jeden srebrny medal. Nie ma w Polsce drugiej lepszej szkoły, która miałaby tak mocną, reprezentację w żeńskich ciężarach! Już od wielu lat siedlecka placówka z ulicy Bema słynie ze sportu uczniowskiego, a juniorska sztanga dziewcząt pełni tu rolę wiodącą.

Czytaj więcej: UCZENNICE ZSP 4 NAJLEPSZYMI JUNIORKAMI W KRAJU !

Sukces naszego ucznia.

jan zdaniewicz

Uczeń naszej szkoły Jan Zdaniewicz wraz z kolegami z siedleckiej Akademii Kawashi wzięli udział w Irish Open International 2015 (Dublin, Irlandia) Puchar Świata w Kickboxingu. Siedlczanie brali udział w widowiskowych konkurencjach form przy muzyce. Gdzie wywalczyli dwa medale srebrny i brązowy w konkurencjach form synchronicznych. Jest to pierwszy sukces międzynarodowy klubu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.