N  A  S  I    P  A  R  T  N  E  R  Z  Y

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej Tenisa

SIEDLECKI  MIĘDZYINTERNACKI  TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO

   Reprezentacje czterech siedleckich internatów spotkały się – już po raz piąty – na Turnieju Tenisa Stołowego, organizowanego przez internat ZSP Nr 4 we współpracy z klubem sportowym „Pogoń” Siedlce. 19 kwietnia b .r., w hali treningowej OSiR przy ulicy Prusa rywalizowano w grze pojedynczej oraz deblowej, sędzią głównym zawodów był Sylwester Dąbrowski – trener ligowej sekcji tenisa stołowego MKS „Pogoń”.

   W grze pojedynczej – po zaciętej rywalizacji - zwyciężył Sebastian Kałabun ( „Elektryk”) pokonując w finale Bartosza Beczka (Bursa św. Stanisława). III miejsce wywalczył Tomasz Niedziałek ( „Rolnik”), IV – Rafał Bieliński („Prus”).

Czytaj więcej: Turniej Tenisa

UCZENNICE ZSP 4 NAJLEPSZYMI JUNIORKAMI W KRAJU !

W rozegranych w dniach 22-24 kwietnia b. r. w Nidzicy Mistrzostwach Polski Juniorek w Podnoszeniu Ciężarów uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach zdobyły trzy złote i jeden srebrny medal. Nie ma w Polsce drugiej lepszej szkoły, która miałaby tak mocną, reprezentację w żeńskich ciężarach! Już od wielu lat siedlecka placówka z ulicy Bema słynie ze sportu uczniowskiego, a juniorska sztanga dziewcząt pełni tu rolę wiodącą.

Czytaj więcej: UCZENNICE ZSP 4 NAJLEPSZYMI JUNIORKAMI W KRAJU !

Sukces naszego ucznia.

jan zdaniewicz

Uczeń naszej szkoły Jan Zdaniewicz wraz z kolegami z siedleckiej Akademii Kawashi wzięli udział w Irish Open International 2015 (Dublin, Irlandia) Puchar Świata w Kickboxingu. Siedlczanie brali udział w widowiskowych konkurencjach form przy muzyce. Gdzie wywalczyli dwa medale srebrny i brązowy w konkurencjach form synchronicznych. Jest to pierwszy sukces międzynarodowy klubu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.