>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka klasy 2 Zb do Warszawy.

Uczniowie klasy 2 Zb  dnia 3 października br. wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

Klasa miała możliwość uczestniczenia w warsztatach wyrobu lizaków w Manufakturze Cukierków. Było smacznie i słodko!!!
Klasa również uczestniczyła w zajęciach sportowych w Hangar 646 i było skocznie.

wycieczka 2 Zb Konopka
Grupa otoczona opieką Pani Katarzyny Konopki zadowolona wróciła do domu.

Więcej zdjęć na profilu FB szkoły

 

KLASA MUNDUROWA W WARSZAWIE

      Już po raz czwarty kolejna z naszych licealnych klas mundurowych odwiedziła Warszawę, a tam – Muzeum Wojska Polskiego i Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Wyjazd doszedł do skutku - 18 maja b. r. - dzięki współpracy szkoły ze Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – koło Nr 42 w Siedlcach. 29 maja jest na całym świecie obchodzony jako Dzień Weterana – Uczestnika Misji Pokojowych i do tej daty nawiązywała wycieczka umundurowanych uczniów ZSP Nr 4.


20180518 b

 

Czytaj więcej: KLASA  MUNDUROWA  W  WARSZAWIE

Spotkanie autorskie -Marioli Pryzwan

DSC 0270

W dniu 24 października  uczniowie z klas I TK i I TŻ mieli zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu autorskim pani Marioli Pryzwan w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach.

Autorka wielu biografii m. in. o Marii Dąbrowskiej, Halinie Poświatowskiej, Władysławie Broniewskim, Marii Kownackiej, Annie Jantar, Annie German, Irenie Jarockiej czy Zbyszku Cybulskim, tym razem swój wykład poświeciła  Marii  Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Młodzież wysłuchała wielu ciekawostek z życia i twórczości poetki, zainteresowani mogli zakupić książki z dedykacją pani Pryzwan, a nawet zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Z Biblioteki Pedagogicznej można wypożyczyć wiele książek autorstwa pani Marioli Pryzwan.

DSC 0262

 

DSC 0264

DSC 0275

Aneta Kalinowska

Wycieczka do gospodarstwa EW-JAR

DSC 0420 800x450

W ramach poznawania różnych gałęzi produkcji rolniczej klasa 1 TW wybrała się na wycieczkę do gospodarstwa EW-JAR w Łosicach. Uczniowie poznali park maszynowy gospodarstwa, zapoznali się z nowoczesnymi urządzeniami chłodniczymi oraz sposobami ochrony plantacji przed gradem.

Czytaj więcej: Wycieczka do gospodarstwa EW-JAR

NASI  KADECI  NA  POLIGONIE

NASI  KADECI  NA  POLIGONIE

 

   Nie próżnują kadeci klas mundurowych (II LO i III LO) naszej szkoły! Już w drugim tygodniu od rozpoczęcia roku szkolnego - 15 września 2017 – wzięli udział w zajęciach na strzelnicy Gołobórz.

Owa szkoleniowa wizyta doszła do skutku dzięki uprzejmości dowódcy 5. Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej w Siedlcach – płk Dariuszowi Kozłowskiemu i jego kadrze.

Czytaj więcej: NASI  KADECI  NA  POLIGONIE 

Wycieczka ogrodników z klasy 3 ZW do gospodarstwa sadowniczego.

 

Dnia 13 października 2015 r. uczniowie klasy 3 ZW (ogrodnik) uczestniczyli w wycieczce zawodowej do Gospodarstwa Sadowniczego „EW-JAR” w Łosicach.

Zapoznali się oni z organizacją zbioru owoców w gospodarstwie towarowym oraz nowoczesną technologią przechowywania owoców w

Czytaj więcej: Wycieczka ogrodników z klasy 3 ZW do gospodarstwa sadowniczego.