>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   zakatek    

 

We have 16 guests and no members online

 

 

ofedu

Szlachetna Paczka- DZIĘKUJEMY!

paczka1  Dziękujemy za pomoc!!!

W imieniu uczniów klasy 1LO8 oraz Samorządu Szkolnego, a przede wszystkim Pana Henryka, DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy się w nią włączyli. Za każdy ofiarowany datek, za

 

każdą rzecz, która wylądowała w naszym pudełku, za okazane serce. Dziękujemy, że przyczyniacie się do tak dużego dobra, jakim jest POMOC. Jesteśmy dumni, że macie tak duże serce i

 

chęci do pomocy. Jak napisał Ronald Reagan "Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś".DZIĘKUJEMY.

 
paczka

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W związku z tym uruchamiamy Szkolną Pocztę Pozdrowień i Życzliwości. W środę (20.11) oraz czwartek (21.11) na Świetlicy Szkolnej dostępna będzie skrzynka, do której można wrzucać kartki z pozdrowieniami, życzliwymi słowami dla koleżanek, kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły. Wyślij kartkę do osoby, której chcesz powiedzieć coś miłego i zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Na kartce napisz wyraźnie imię, nazwisko i klasę osoby, której chcesz wysłać pozdrowienia. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji UŚMIECH ZA UŚMIECH. Kartki będą wręczane 21 listopada!!!.
21 listopada przychodzimy do szkoły ubrani z elementami żółtego koloru. Podarujmy sobie trochę uśmiechu, życzliwości, ciepła i optymizmu.
Samorząd Szkolny

Samorząd Uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 20191104 113455

 Nazywam się Justyna Trębicka
Mam 15 lat. Chodzę do klasy 1LO8.
Od 4 lat ćwiczę karate w Akademii Sztuk Walki Jacka Szymańskiego. Moim największym osiągnięciem dotychczas jest III miejsce w Pucharze Świata w karate na Ukrainie.
W wolnym czasie lubię biegać, pływać, tańczyć. Jestem osobą kreatywną i pozytywnie nastawioną do życia. Zwiedziłam już wiele państw, jestem ciekawa świata. Uwielbiam podróżować. Jestem towarzyska, otwarta na nowe znajomości, można mi zaufać.
Czekam na Wasze propozycje dotyczące akcji w naszej Szkole.

20191105 094254

Nazywam się Kacper Kalicki i jestem uczniem klasy II LO. Interesuję się esportem i historią. W wolnym czasie (którego nie mam za dużo) spotykam się ze znajomymi. Chętnie biorę udział w rekonstrukcjach bitew z okresu II wojny światowej.
Jestem kreatywny i zaradny, chętnie pomagam każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Lubię też brać udział i organizować ciekawe inicjatywy, więc mam nadzieję, że jako Przewodniczący Szkolnego Samorządu będę mógł się wykazać. Dlatego, jeżeli masz jakiś pomysł, przyjdź- zapraszam, razem możemy więcej.

Zbiórka środków do higieny osobistej

 

kazimierz 804 1070 zbiórka

Zbiórka środków do higieny osobistej (np. mydło, szampon, pasta do zębów itp.) w naszej szkole będzie trwała w dniach 27-30.11.2018r. Produkty zebrane przez wolontariuszy będą przekazane potrzebującym w noclegowni w Siedlcach. Zbiórka  obywa się na parterze przy wejściu do szkoły.

Za każdy przyniesiony produkt dostaniecie los, na którym będzie wróżba lub zwolnienie z odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianych kartkówek.

Wolontariat szkolny 

 

Walentynki

walentynki2

14 lutego, w Walentynki, przekazujemy sobie dowody sympatii. Tak było i w naszej szkole. Samorząd Uczniowski wraz ze świetlicą szkolną już tydzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia. W świetlicy szkolnej pojawiły się dekoracje a od poniedziałku rozpoczęła działalność Poczta Walentynkowa.

walentynki4

W tym roku po raz pierwszy został zorganizowany konkurs na napisanie wiersza, w którym tematem przewodnim jest miłość.

Słodkim akcentem dnia były nie tylko kartki, które otrzymywali z rąk listonoszy uczniowie, ale też ciasteczka i cukierki, którymi zostali obdarowani wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Za pomoc w przygotowaniu słodkości dziękujemy klasie II TŻ wraz z opiekunami: Panią Eweliną Pawłoś-Jopek oraz Panią Wiolettą Borkowską

Opracowały:

Magda Pastor i Anna Wideńska

Samorząd 2017/2018

Oto nasz Szkolny Samorząd

 

SAMORZAD 2018

(od lewej)

Magdalena Mędza 2 LO (zastępca)

Marta Pogonowska 2 LO (przewodnicząca)

Anna Procek 2 LO (sekretarz)

Góra Grosza- podziękowanie.

Nasza Szkoła otrzymała podziekowanie za udział w akcji Góra Grosza. Jesteśmy szczęśliwi i dumi że mogliśmy ją wesprzeć.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie tej inicjatywy.