UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

  • 95 lat "ROLNIKA"

Sztuka w Rolniku

W ramach współpracy z Zakładem Sztuki siedleckiego UPH, w dniach 26-27.4.2018 roku odbywały się w naszej szkole warsztaty z rysunku dla uczniów Technikum Architektury Krajobrazu.2018 17 05 10 31 49Zobacz także  na facebook

Zajęcia prowadzili wykładowcy : dr Robert Szymani, mgr Michał Gardziński  oraz Dariusz Skiermunt (student)

Podczas zajęć uczniowie poznali zasady kompozycji martwej natury. Młodzi Architekci ćwiczyli tajniki prac rysownika, oraz doskonalili różne techniki rysunkowe i malarskie. Uczniom bardzo podobały się warsztaty. Czekają z niecierpliwością na następne zajęcia w czerwcu.Wykonane prace można podziwiać w naszej galerii na stronie internetowej szkoły oraz na facebooku.

Pragniemy podziękować Kierownikowi  Pracowni  Edukacji Artystycznej  pani profesor Janinie Florczykiewicz oraz panu profesorowi Tomaszowi Nowakowi , profesorowi Michałowi Bieluga za otoczenie opiekąi wskazanie dla przyszłych architektów i młodych artystów.

Małgorzata Szymaniuk-Kruk 

Orzeł biały-nasza duma

Wiktoria Maleńczyk -  uczennica klasy 1 TK została laureatką konkursu „Orzeł Biały - nasza duma” organizowanego przez Kancelarię Senatu RP oraz senatorów, który przeprowadzali konkurs w swoich okręgach wyborczych. orzel bialy 01
Dnia 23 maja br. w Sokołowskim Ośrodku Kultury w Sokołowie Podlaskim z rąk Senatora RP Waldemara Kraski otrzymała dyplom i nagrodę za udział w konkursie.

Gratulujemy i jesteśmy dumni!

 

 

Ptysie

 

Ptysie

Dzisiaj na zajęciach praktycznych w zawodzie kucharz w przedstawieniu główną rolę grały ptysie. Występ, jak się należało spodziewać nie trwał długo :-)

Warsztaty - trendy w dekoracji tortów

Zapraszamy na jednodniowe warsztaty jakie będą organizowane w  szkole.

Zgłoszenia do dnia 28 listopada 2018r. przyjmują

pani Ewa Kąkolewska,

pani Małgorzata Krasnodębska-Jacenciuk,

pani Katarzyna Konopka


tortyKatarzyna Konopka

2391522
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tyg.
Ten tydzień.
Ostatni mies.
Wszystkie
3155
2760
3155
2371557
62382
70235
2391522

Twoje IP 52.23.234.7