15.12.2023 | 15.00 – 15.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) |
15.50 – 16.35 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
16.40 – 17.25 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
18.20 – 19.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
19.10 – 19.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
20.00 – 20.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
16.12.2023 | 08.00 – 8.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) |
08.50 – 9.35 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
09.40 – 10.25 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
10.30 – 11.15 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
11.20 – 12.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
12.10 – 12.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.00 – 13.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.50 – 14.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
14.40 – 15.25 | Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka) |
15.12.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
15.50 – 16.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
17.30 – 18.15 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
18.20 – 19.05 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
19.10 – 19.55 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
20.00 – 20.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
16.12.2023 | 08.00 – 8.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
08.50 – 9.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
09.40 – 10.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
10.30 – 11.15 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
11.20 – 12.05 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
12.10 – 12.55 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
13.00 – 13.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
13.50 – 14.35 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
14.40 – 15.25 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) |
Dnia 24 listopada 2023r. zakończył się cykl seminariów naukowych w Państwowym Inspektoracie Weterynaryjnym w Puławach. Brali w nim udział uczniowie z klas 2TWet i 4 TW wraz z opiekunami (p. Karolina Zielińska, p. Anna Grąbczewska, p. Kamila Bukowska). Tematyka spotkań prowadzonych przez pracowników instytutu obejmowała wybrane inwazyjne pasożytnicze choroby zwierząt oraz profilaktykę i zwalczanie wybranych chorób zakaźnych zwierząt. Podczas wyjazdów uczniowie mieli okazję zwiedzić Instytut oraz poznać jego funkcjonowanie.
Branżowa szkoła II-stopnia MEC. 09 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urzadzeń
Zjazd XXXVIII semestr 3
UWAGA: Uczniowie potwierdzają swoją obecność na listach odręcznym podpisem
01.12.2023 | 15.00 – 15.45 | Język polski (K. Bulik) W2 | |
15.50 – 16.35 | Język polski (K. Bulik) W2 | ||
16.40 – 17.25 | Język polski (K. Bulik) W2 | ||
17.30 – 18.15 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
18.20 – 19.05 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
19.10 – 19.55 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
20.00 – 20.45 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
02.12.2023 | 08.00 – 8.45 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | |
08.50 – 9.35 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
09.40 – 10.25 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
10.30 – 11.15 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
11.20 – 12.05 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
12.10 – 12.55 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
13.00 – 13.45 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
13.50 – 14.35 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
14.40 – 15.25 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
15.30 – 16.15 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
16.20 – 17.05 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
17.10 – 17.55 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 |
8.12.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
15.50 – 16.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
18.20 – 19.05 | ||
19.10 – 19.55 | ||
20.00 – 20.45 | ||
9.12.2023 | 08.00 – 8.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
08.50 – 9.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
09.40 – 10.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
10.30 – 11.15 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
11.20 – 12.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
12.10 – 12.55 | ||
13.00 – 13.45 | ||
13.50 – 14.35 | ||
14.40 – 15.25 |
8.12.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) |
15.50 – 16.35 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
18.20 – 19.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
19.10 – 19.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
20.00 – 20.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
9.12.2023 | 08.00 – 8.45 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) |
08.50 – 9.35 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
09.40 – 10.25 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
10.30 – 11.15 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
11.20 – 12.05 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
12.10 – 12.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.00 – 13.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.50 – 14.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
14.40 – 15.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
Branżowa szkoła II-stopnia MEC. 09 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urzadzeń
Zjazd XXXVII semestr 3
UWAGA: Uczniowie potwierdzają swoją obecność na listach odręcznym podpisem
24.11.2023 | 15.00 – 15.45 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | |
15.50 – 16.35 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
16.40 – 17.25 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
17.30 – 18.15 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
18.20 – 19.05 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
19.10 – 19.55 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
20.00 – 20.45 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
25.11.2023 | 08.00 – 8.45 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | |
08.50 – 9.35 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
09.40 – 10.25 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
10.30 – 11.15 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
11.20 – 12.05 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
12.10 – 12.55 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
13.00 – 13.45 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
13.50 – 14.35 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
14.40 – 15.25 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
15.30 – 16.15 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
16.20 – 17.05 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
17.10 – 17.55 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 |
1.12.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) |
15.50 – 16.35 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
18.20 – 19.05 | ||
19.10 – 19.55 | ||
20.00 – 20.45 | ||
2.12.2023 | 08.00 – 8.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
08.50 – 9.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
09.40 – 10.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
10.30 – 11.15 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
11.20 – 12.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
12.10 – 12.55 | ||
13.00 – 13.45 | ||
13.50 – 14.35 | ||
14.40 – 15.25 |
1.12.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) |
15.50 – 16.35 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
18.20 – 19.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
19.10 – 19.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
20.00 – 20.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
2.12.2023 | 08.00 – 8.45 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) |
08.50 – 9.35 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
09.40 – 10.25 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
10.30 – 11.15 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
11.20 – 12.05 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
12.10 – 12.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.00 – 13.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.50 – 14.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
14.40 – 15.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
Branżowa szkoła II-stopnia MEC. 09 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urzadzeń
Zjazd XXXVI semestr 3
UWAGA: Uczniowie potwierdzają swoją obecność na listach odręcznym podpisem
17.11.2023 | 15.00 – 15.45 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | |
15.50 – 16.35 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
16.40 – 17.25 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
17.30 – 18.15 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
18.20 – 19.05 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
19.10 – 19.55 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
20.00 – 20.45 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
18.11.2023 | 08.00 – 8.45 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | |
08.50 – 9.35 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
09.40 – 10.25 | Język angielski w branży mechanicznej - (J. Maćkowiak) W2 | ||
10.30 – 11.15 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
11.20 – 12.05 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
12.10 – 12.55 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
13.00 – 13.45 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
13.50 – 14.35 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
14.40 – 15.25 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
15.30 – 16.15 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
16.20 – 17.05 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
17.10 – 17.55 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 |
24.11.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
15.50 – 16.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
18.20 – 19.05 | ||
19.10 – 19.55 | ||
20.00 – 20.45 | ||
25.11.2023 | 08.00 – 8.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) |
08.50 – 9.35 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
09.40 – 10.25 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
10.30 – 11.15 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
11.20 – 12.05 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
12.10 – 12.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.00 – 13.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.50 – 14.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
14.40 – 15.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
24.11.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) |
15.50 – 16.35 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
18.20 – 19.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
19.10 – 19.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
20.00 – 20.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
25.11.2023 | 08.00 – 8.45 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) |
08.50 – 9.35 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
09.40 – 10.25 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
10.30 – 11.15 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
11.20 – 12.05 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
12.10 – 12.55 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
13.00 – 13.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
13.50 – 14.35 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
14.40 – 15.25 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) |
Branżowa szkoła II-stopnia MEC. 09 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urzadzeń
Zjazd XXXV semestr 3
UWAGA: Uczniowie potwierdzają swoją obecność na listach odręcznym podpisem
10.11.2023 | 15.00 – 15.45 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | |
15.50 – 16.35 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
16.40 – 17.25 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
17.30 – 18.15 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
18.20 – 19.05 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
19.10 – 19.55 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 | |
20.00 – 20.45 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (G. Woliński) W2 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (M. Sobolewski) 24 |
Branżowa szkoła II-stopnia MEC. 09 Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urzadzeń
Zjazd XXXIV semestr 3
UWAGA: Uczniowie potwierdzają swoją obecność na listach odręcznym podpisem
03.11.2023 | 15.00 – 15.45 | Dzien wolny od zajęć dydaktycznych | |
15.50 – 16.35 | |||
16.40 – 17.25 | |||
17.30 – 18.15 | |||
18.20 – 19.05 | |||
19.10 – 19.55 | |||
20.00 – 20.45 | |||
28.10.2023 | 08.00 – 8.45 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | |
08.50 – 9.35 | TPZ-Pracownia technologii montażu (M. Sobolewski) W2 | ||
09.40 – 10.25 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
10.30 – 11.15 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
11.20 – 12.05 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
12.10 – 12.55 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
13.00 – 13.45 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
13.50 – 14.35 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
14.40 – 15.25 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
15.30 – 16.15 | ZP-zajecia praktyczne gr. 1 (M. Sobolewski) 24 | ZP-zajecia praktyczne gr. 2 (G. Woliński) W2 | |
16.20 – 17.05 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 | ||
17.10 – 17.55 | TPZ-pracownia projektowania procesów produkcyjnych (G. Woliński) W2 |
17.11.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) |
15.50 – 16.35 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
18.20 – 19.05 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
19.10 – 19.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
20.00 – 20.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
18.11.2023 | 08.00 – 8.45 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) |
08.50 – 9.35 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
09.40 – 10.25 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
10.30 – 11.15 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
11.20 – 12.05 | Produkcja zwierzęca (K.Zielińska) | |
12.10 – 12.55 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
13.00 – 13.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
13.50 – 14.35 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
14.40 – 15.25 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) |
17.11.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
15.50 – 16.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
18.20 – 19.05 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
19.10 – 19.55 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
20.00 – 20.45 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
18.11.2023 | 08.00 – 8.45 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) |
08.50 – 9.35 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
09.40 – 10.25 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
10.30 – 11.15 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
11.20 – 12.05 | Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) | |
12.10 – 12.55 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.00 – 13.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
13.50 – 14.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
14.40 – 15.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
10.11.2023 | 15.00 – 15.45 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) |
15.50 – 16.35 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
16.40 – 17.25 | Produkcja roślinna (M.Pawlonka) | |
17.30 – 18.15 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
18.20 – 19.05 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
19.10 – 19.55 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) | |
20.00 – 20.45 | Produkcja zwierzęca (A.Grąbczewska) |