N  A  S  I    P  A  R  T  N  E  R  Z  Y

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Plan III zjazdu _III_edycja_KKZ_R.3

Plan III zjazdu _III_edycja_KKZ_R.3

24-11-2017 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Przepisy ruchu drogowego (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Przepisy ruchu drogowego (Mateńko K.)
25-11-2017 8.00 – 8.45 Język angielski
8.50 – 9.35 Język angielski
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
11.20 – 12.05 Bhp w rolnictwie
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

 

Harmonogram zjazdów III_edycja_KKZ_R.3

Harmonogram zjazdów III_edycja_KKZ_R.3

I 2017-11-03 piątek XXII 2018-10-12 piątek
2017-11-04 sobota 2018-10-13 sobota
II 2017-11-17 piątek XXIII 2018-10-26 piątek
2017-11-18 sobota 2018-10-27 sobota
III 2017-11-24 piątek XXIV 2018-11-09 piątek
2017-11-25 sobota 2018-11-10 sobota
IV 2017-12-01 piątek XXV 2018-11-16 piątek
2017-12-02 sobota 2018-11-17 sobota
V 2017-12-15 piątek XXVI 2018-11-30 piątek
2017-12-16 sobota 2018-12-01 sobota
VI 2018-01-12 piątek XXVII 2018-12-14 piątek
2018-01-13 sobota 2018-12-15 sobota
VII 2018-01-26 piątek XXVIII 2019-01-04 piątek
2018-01-27 sobota 2019-01-05 sobota
VIII 2018-02-02 piątek XXIX 2019-01-18 piątek
2018-02-03 sobota 2019-01-19 sobota
IX 2018-02-16 piątek XXX 2019-02-01 piątek
2018-02-17 sobota 2019-02-02 sobota
X 2018-03-02 piątek XXXI 2019-02-15 piątek
2018-03-03 sobota 2019-02-16 sobota
XI 2018-03-16 piątek XXXII 2019-03-01 piątek
2018-03-17 sobota 2019-03-02 sobota
XII 2018-04-06 piątek XXXIII 2019-03-15 piątek
2018-04-07 sobota 2019-03-16 sobota
XIII 2018-04-20 piątek XXXIV 2019-03-29 piątek
2018-04-21 sobota 2019-03-30 sobota
XIV 2018-05-11 piątek XXXV 2019-04-12 piątek
2018-05-12 sobota 2019-04-13 sobota
XV 2018-05-25 piątek XXXVI 2019-04-26 piątek
2018-05-26 sobota 2019-04-27 sobota ostatni
XVI 2018-06-08 piątek
2018-06-09 sobota
XVII 2018-06-22 piątek
2018-06-23 sobota
XVIII 2018-06-29 piątek
2018-06-30 sobota
XIX 2018-07-06 piątek
2018-07-07 sobota
XX 2018-09-14 piątek
2018-09-15 sobota
XXI 2018-09-28 piątek
2018-09-29 sobota

Plan XXXVI zjazdu KKZ_ R.3

Plan XXXVI zjazdu KKZ_ R.3

17-11-2017  15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

18-11-2017

8.00 – 8.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
Od godz.  8.50

EGZAMIN praktyczny

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)

Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.

Plan II zjazdu _III_edycja_KKZ_ R.3

 Plan II zjazdu _III_edycja_KKZ_ R.3

 

17-11-2017 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
18-11-2017 8.00 – 8.45 Język angielski
8.50 – 9.35 Język angielski
9.40 – 10.25 Język angielski
10.30 – 11.15 Język angielski
11.20 – 12.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym
12.10 – 12.55 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym
13.00 – 13.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym
13.50 – 14.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan XVI zjazdu _II_edycja_KKZ_ R.3

 Plan XVI zjazdu _II_edycja_KKZ_ R.3

16-11-2017  15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
17-11-2017  15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Stański M.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Stański M.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Stański M.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18-11-2017  8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
9.40 – 10.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt.
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym
15.30 – 16.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym