>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Plan V zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

Plan V zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

14-12-2018 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
15-12-2018 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05 Język angielski (Kuszneruk B.)
12.10 – 12.55 Język angielski (Kuszneruk B.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)

Plan XVIII zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

Plan XVIII zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

14-12-2018 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Przepisy ruchu drogowego (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Przepisy ruchu drogowego (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Przepisy ruchu drogowego (Mateńko K.)
15-12-2018 8.00 – 8.45 Język angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Język angielski (Wideńska A.)
10.30 – 11.15 Język angielski (Wideńska A.)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
12.10 – 12.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
13.00 – 13.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan XVII zjazdu _II_edycja_KKZ_ R.3 (egzamin)

01-12-2017 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca
  16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca
  17.30 – 18.15 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  18.20 – 19.05 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  19.10 – 19.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
02-12-2017 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 BHP w rolnictwie - EGZAMIN
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym
13.00 – 13.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.30 – 16.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

Uwaga. 02.12.2017 r. egzamin z BHP w rolnictwie – obecność obowiązkowa.