>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Plan X zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan X zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

13.03.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca – zaj. prakt.(Grąbczewska A)
14.03.2020 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.) EGZAMIN
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Woliński G)
13.50 – 14.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
14.40 – 15.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)

Plan IX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan IX zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

06.03.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
07.03.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.) EGZAMIN
8.50 – 9.35 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
9.40 – 10.25 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Mateńko K.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

Plan VIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan VIII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

28.02.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
20.00 – 20.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
29.02.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)

Uwaga! Zbliżają się egzaminy zaliczające z przedmiotów: Język obcy zaw. angielski i Bhp w rolnictwie.

Planowane terminy (na kolejnych zjazdach) : Język obcy zaw. angielski – dn. 7.03.2020 r. , Bhp w rolnictwie – dn. 14.03.2020 r.

Opiekun kursu

Plan VII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan VII zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

31.01.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
  20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
1.02.2020 8.00 – 8.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
8.50 – 9.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)

Plan VI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan VI zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

17.01.2020 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
18.20 – 19.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
19.10 – 19.55 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
20.00 – 20.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
18.01.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
14.40 – 15.25 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)

Plan V zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan V zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

10.01.2020 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
20.00 – 20.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
11.01.2020 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)

Plan IV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan IV zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

13.12.2019 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.12.2019 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G)
13.50 – 14.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
14.40 – 15.25 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)

Plan XXXV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

05.12.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  16.40 – 17.25 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  17.30 – 18.15 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
06.12.2019 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
  17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
  18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
  19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
07.12.2019 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) EGZAMIN
  Od godz. 8.50

EGZAMIN praktyczny

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Woliński G.)

Plan XXXV zjazdu _VI_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXV zjazdu _VI_edycja_KKZ_R.3

06.12.2019 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
  20.00 – 20.45 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
07.12.2019 Od godz. 8.50

EGZAMIN praktyczny

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Woliński G.)

Plan XXXIV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXIV zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

29.11.2019 15.00 – 15.45

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

15.50 – 16.35

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

16.40 – 17.25

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

17.30 – 18.15

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

18.20 – 19.05

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

19.10 – 19.55

Produkcja roślinna- (Pawlonka M.)

20.00 – 20.45

Produkcja roślinna- (Pawlonka M.)

30.11.2019 8.00 – 8.45

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)  

8.50 – 9.35

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) EGZAMIN

9.40 – 10.25

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

10.30 – 11.15

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

11.20 – 12.05

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

12.10 – 12.55

Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) złączenie z VI

13.00 – 13.45

Produkcja roślinna- (Pawlonka M.) EGZAMIN

13.50 – 14.35

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)

14.40 – 15.25

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Plan XXXIV zjazdu_VI_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXIV zjazdu_VI_edycja_KKZ_R.3

29.11.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
18.20 – 19.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
30.11.2019 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
9.40 – 10.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
10.30 – 11.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
11.20 – 12.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) EGZAMIN
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.) EGZAMIN
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)

Plan III zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan III zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

22.11.2019 15.00 – 15.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
15.50 – 16.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
18.20 – 19.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
  20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
23.11.2019 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
10.30 – 11.15 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
11.20 – 12.05 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
12.10 – 12.55 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Plan XXXV zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXV zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

22.11.2019 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna-zaj.prakt. (Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna-zaj.prakt. (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
23.11.2019 Od godz. 8.50

EGZAMIN praktyczny

Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Stański M.)

Plan XXXIII zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

Plan XXXIII zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

22.11.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
23.11.2019 8.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
8.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie (Woliński G.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie-zaj.prakt. (Woliński G.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Woliński G.)
11.20 – 12.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
12.10 – 12.55 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
13.00 – 13.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
13.50 – 14.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
14.40 – 15.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)

Plan II zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

Plan II zjazdu _I_edycja_KKZ_RL.3

15.11.2019 15.00 – 15.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
15.50 – 16.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
16.11.2019 8.00 – 8.45 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.
8.50 – 9.35 Bhp w rolnictwie (Łęczycka B.)
9.40 – 10.25 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
10.30 – 11.15 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
13.50 – 14.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
14.40 – 15.25 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)

Plan XXXIII zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

Plan XXXIII zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

15.11.2019 15.00 – 15.45

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) (złączenie z VI)

15.50 – 16.35

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) ((złączenie z VI)

16.40 – 17.25

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

17.30 – 18.15

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

18.20 – 19.05

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie z VI)

19.10 – 19.55

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie z VI)

20.00 – 20.45

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie z VI)

16.11.2019 8.00 – 8.45

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie z VI)

8.50 – 9.35

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie z VI)

9.40 – 10.25

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie z VI)

10.30 – 11.15

Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie z VI)

11.20 – 12.05

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie z VI)

12.10 – 12.55

Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie z VI)

13.00 – 13.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

13.50 – 14.35

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) (złączenie z VI)

14.40 – 15.25

Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) ((złączenie z VI)

Plan XXXII zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

Plan XXXII zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

15.11.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) (złączenie)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) (złączenie)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie)
19.10 – 19.55 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie)
20.00 – 20.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie)
16.11.2019 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie)
9.40 – 10.25 E Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie)
10.30 – 11.15 E Produkcja roślinna-zaj. prakt. (Pawlonka M.) (złączenie)
11.20 – 12.05 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie)
12.10 – 12.55 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.) (złączenie)
13.00 – 13.45 Przepisy ruchu drogowego kat.T (Stański M) EGZAMIN
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) (złączenie)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie-zaj. prakt. (Stański M.) (złączenie)