>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Plan X_zjazdu _V_edycja_KKZ_R.3

Plan X zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

15.02.2019 15.00 – 15.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
15.50 – 16.35 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
16.40 – 17.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.02.2019 8.00 – 8.45 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
8.50 – 9.35 Język obcy zaw. angielski (Wideńska A.)
9.40 – 10.25 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
10.30 – 11.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)

Plan XXI zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

Plan XXI zjazdu _IV_edycja_KKZ_R.3

15.02.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
16.02.2019 8.00 – 8.45 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
8.50 – 9.35 Ekonomika i zarządzanie gosp. rolniczym (Ginter A.)
9.40 – 10.25 Język angielski (Wideńska A.)
10.30 – 11.15 Język angielski (Wideńska A.)
11.20 – 12.05 Bhp w rolnictwie (Starzewski M.)
12.10 – 12.55 Produkcja zwierzęca(Grąbczewska A.)
13.00 – 13.45 Produkcja zwierzęca(Grąbczewska A.)
13.50 – 14.35 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
14.40 – 15.25 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)

Plan X zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

Plan X zjazdu_VI_edycja_KKZ_ R.3

15.02.2019 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca - zaj. prakt. (Grąbczewska A.)
16.02.2019 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna - zaj. prakt.(Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski.)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski.)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Starzewski M.)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt. (Starzewski M.)

Plan IX zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

Plan IX zjazdu _V_edycja_KKZ_ R.3

08-02-2019 15.00 – 15.45

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

15.50 – 16.35 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna- zaj. prakt. (Pawlonka M.)
17.30 – 18.15

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)

18.20 – 19.05

Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)

19.10 – 19.55

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

20.00 – 20.45

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

09-02-2019 8.00 – 8.45

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

8.50 – 9.35

Mechanizacja w rolnictwie (Mateńko K.)

9.40 – 10.25

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

10.30 – 11.15

Produkcja roślinna (Pawlonka M.)

11.20 – 12.05

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

12.10 – 12.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
13.00 – 13.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
13.50 – 14.35

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

14.40 – 15.25

Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)

Plan XXXI zjazdu _III_edycja_KKZ_R.3

Plan XXXI zjazdu _III_edycja_KKZ_R.3

08.02.2019 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie- zaj. prakt.(Mateńko K.)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca (Grąbczewska A.)
09.02.2019 8.00 – 8.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
8.50 – 9.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
9.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie (Starzewski M.)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna (Pawlonka M.)