>>> <<<NASI PARTNERZY>>><<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1

 

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA DYŻURY!!!

BIBLIOTEKA SZKOLNA - poniedziałek- piątek (14:00-16:00)

PSYCHOLOG - poniedziałek, wtorek (14:00-16:00)

PEDAGOG SZKOLNY- środa, czwartek (14:00-16:00)

 

Szkoła do Hymnu

Nasza szkoła wzorem lat ubiegłych włącza się w akcję MEN "Szkoła do Hymnu" i 10 listopada o godz. 11:11 odśpiewa "Mazurka Dąbrowskiego".  W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii odśpiewamy hymn on-line za pomocą komunikatorów internetowych.

Szkola do hymnu 2020

 


Zajęcia w formie zdalnej

W dniach 26 października - 06 listopada 2020 wszystkie zajęcia, w tym również zajęcia praktyczne będą odbywały się z wykorzystaniem zdalnych metod nauczania.
Nauczyciele prowadzący zajęcia praktyczne będą realizować te efekty kształcenia, które są możliwe do przeprowadzenia w wyżej wymienionej formie.
Decyzja została skonsultowana z nauczycielami przedmiotów zawodowych.

Łączka i inne miejsca poszukiwań – rekrutacja do projektu

Zapraszamy chętnych uczniów z naszej szkoły do wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym Instytutu Pamięci Narodowej „Łączka i inne miejsca poszukiwań”.

Celem projektu jest wspieranie wychowania patriotycznego i przywiązania do „małych ojczyzn”, kształtowanie postaw empatii wobec ofiar systemów totalitarnych, poszanowania dla życia ludzkiego oraz rozbudzanie ciekawości badawczej poprzez poznawanie warsztatu pracy historyków, archiwistów, genetyków i archeologów.
Dotychczasowe trzy edycje odbywały się w formule comiesięcznych spotkań, podczas których uczestnicy projektu mieli okazję spotkać się ze specjalistami biorącymi udział w poszukiwaniach nieznanych miejsc pochówku. Tegoroczna edycja 2020/2021 ze względu na obostrzenia związane z pandemią będzie wyglądała nieco inaczej. Możliwe są dwie ścieżki uczestnictwa w projekcie.
Ścieżka 1 będzie polegała na pracy grup projektowych z nauczycielem. Każda z grup będzie otrzymywała od koordynatora w kolejnych miesiącach (od listopada 2020 do marca 2021) pakiet złożony z materiału edukacyjnego, wprowadzającego młodzież w tematykę poszukiwań i zadania do wykonania w ciągu miesiąca. Kolejny pakiet otrzymują te zespoły, które zapoznały się z poprzednio otrzymanym materiałem edukacyjnym i przesłały wykonane zadanie na adres mailowy koordynatora regionalnego.
Ścieżka 2 oznacza zajęcia w trybie zdalnym na żywo.
Zgłoszenia uczniów, którzy chcą wziąć udział w projekcie przyjmuje pani Magdalena Chojecka i pan Robert Ossowski.

Jan Paweł II

 

jan pawel ii 1859786 1280

Karol Wojtyła - Jan Paweł II zapisał się w naszej pamięci jako Człowiek wrażliwy na piękno świata, otwarty na ludzi, Pielgrzym Pokoju, Przyjaciel Młodzieży.

Czytaj więcej: Jan Paweł II

Dyżur pedagoga i psychologa

Drodzy uczniowie, pamiętajcie, że jesteśmy z Wami. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zmienia się forma naszej pracy, ale nadal pozostajemy do Waszej dyspozycji. Jeśli będziecie potrzebować wsparcia albo zechcecie po prostu podzielić się z kimś swoimi problemami, refleksjami lub radościami, wyślijcie nam wiadomość za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Ustalimy dogodny czas i formę spotkania.

Joanna Ługowska - psycholog szkolny

Izabela Romańska - pedagog szkolny