>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Prezentacja Mostostalu

wizyta mostostal 2017 m 7

 

Uczniowie uczący się w zawodzie mechanik monter maszyn i urządzeń mieli możliwość zapoznać się z organizacją firmy  i zakresem produkcji zakładu pracy funkcjonującego na terenie  miasta Siedlce. Okazją do tego była wizyta Pana Bogusława Lipińskiego -Dyrektora ds. Produkcji w firmie Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Należy dodać, ze Pan Dyrektor jest absolwentem naszej szkoły, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że znalazł czas, aby zaprezentować przedsiębiorstwo.

Czytaj więcej: Prezentacja Mostostalu

Uczniowie ZSP Nr 4 pamiętają o żołnierzach

20171025 cmentarz 7

 

      Uczniowie mundurowej klasy siedleckiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 pamiętają o mogiłach żołnierzy mających swe miejsce pochówku w naszym mieście. W ramach szkolnego projektu patriotyczno – wychowawczego – objęli honorowym patronatem kwatery żołnierskie znajdujące się na miejskim cmentarzu przy ulicy Cmentarnej.

    

Czytaj więcej: Uczniowie ZSP Nr 4 pamiętają o żołnierzach

Spotkanie autorskie -Marioli Pryzwan

DSC 0270

W dniu 24 października  uczniowie z klas I TK i I TŻ mieli zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu autorskim pani Marioli Pryzwan w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach.

Autorka wielu biografii m. in. o Marii Dąbrowskiej, Halinie Poświatowskiej, Władysławie Broniewskim, Marii Kownackiej, Annie Jantar, Annie German, Irenie Jarockiej czy Zbyszku Cybulskim, tym razem swój wykład poświeciła  Marii  Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Młodzież wysłuchała wielu ciekawostek z życia i twórczości poetki, zainteresowani mogli zakupić książki z dedykacją pani Pryzwan, a nawet zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Z Biblioteki Pedagogicznej można wypożyczyć wiele książek autorstwa pani Marioli Pryzwan.

DSC 0262

 

DSC 0264

DSC 0275

Aneta Kalinowska

Wycieczka do gospodarstwa EW-JAR

DSC 0420 800x450

W ramach poznawania różnych gałęzi produkcji rolniczej klasa 1 TW wybrała się na wycieczkę do gospodarstwa EW-JAR w Łosicach. Uczniowie poznali park maszynowy gospodarstwa, zapoznali się z nowoczesnymi urządzeniami chłodniczymi oraz sposobami ochrony plantacji przed gradem.

Czytaj więcej: Wycieczka do gospodarstwa EW-JAR

Biblioteka bliżej Czytelnika

W dniu 17. października 2017 roku biblioteka szkolna stała się jeszcze bardziej dostępna dla każdego. Tradycją lat ubiegłych nauczyciele bibliotekarze „wyszli” z wypożyczaniem książek na korytarz szkolny.

biblioteka bliżej

W tym roku na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się same nowości zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Poza książkami na czytelników czekało także słodkie co nieco…

Wśród czytelników nie zabrakło nauczycieli, którzy także wypożyczyli coś dla siebie.

Czytaj więcej: Biblioteka bliżej Czytelnika

Dzień Komisji Edukacji

O G Ł O S Z E N I E

Dnia 13 października 2017 r. (piątek) będą skrócone lekcje  w/g  porządku  poniżej.

        O godz. 1300 odbędzie się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w której wezmą udział 3-osobowe delegacje ze wszystkich klas.   

        NA AKADEMIĘ ZAPRASZAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNYCH   I  NIEPEDAGOGICZNYCH  ORAZ   UCZNIÓW ZSP  NR  4.

1. 800 - 830
2. 835 - 905
3. 910 -  940
4.  945 - 1015
5. 1030 - 1100
6. 1105 - 1135
7. 1140 - 1210
8. 1215 - 1245