N  A  S  I    P  A  R  T  N  E  R  Z  Y

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 51 gości oraz 1 użytkownik.

  • Mirek S

Rajd rowerowy -Dąbrowa

W dniu 10 czerwca br. w ramach Szkolnego Koła Geograficzno-Turystycznego kilkuosobowa grupa uczniów z naszej szkoły oraz z ZSP nr 2 wzięła udział w wycieczce rowerowej do Muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie (gmina Przesmyki).

Czytaj więcej: Rajd rowerowy -Dąbrowa

DZIEŃ DZIECKA W INTERNACIE

     Dzień Dziecka, to - w internacie ZSP 4 – coroczna impreza podsumowująca rok szkolny w placówce, z wręczeniem nagród dla zasłużonych mieszkańców włącznie. W tym roku na imprezę tę postanowiono zaprosić najbliższych sąsiadów – dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. I tak zrodził się piękny, rekreacyjno – integracyjny festyn plenerowy, zorganizowany 31.05.2016r. na szkolnym boisku Orlik, z udziałem wychowanków i kadry pedagogicznej obu placówek. Na przyszły rok zapowiadana jest już kontynuacja tego niezwykłego wydarzenia – ze szlachetną ideą w tle.

Czytaj więcej: DZIEŃ DZIECKA W INTERNACIE

Dzień Sportu - 1 czerwca 2016r.

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się turniejowe mecze w ramach Dnia Sportu.

W piłce nożnej najlepsi okazali się uczniowie z 1 LO. 2 miejsce zajęli chłopcy z 2 LO. Brązowy medal przypadł drużynie klasy 2 ZM.
Następnie odbył się mecz siatkówki. Przeciwnikami drużyny uczniów byli nauczyciele naszej szkoły. Tym razem zwycięstwo przypadło uczniom. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w imprezie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Konkurs fotograficzny „Z książką w plecaku”

Wakacyjny internetowy konkurs fotograficzny „Z książką w plecaku”

Rozpoczął się sezon letni i dużymi krokami zbliżają się wakacje. Nie zapomnij o zabraniu do plecaka książki! Zrób ciekawe zdjęcie z książką w roli głównej…

Czytaj więcej w zakładce „Biblioteka

Aneta Kalinowska