>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

"Bliżej Pszczół" - wykład

wykład bliżej pszczół2

Dnia 13 grudnia 2017r. odbył się pierwszy w tym roku wykład z cyklu spotkań o tematyce pszczelarstwa w naszej szkole. Prelekcję poprowadził p.Witold Kąkol przedstawiciel Regionalnego Związku Pszczelarzy w Siedlcach oraz doradca z Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Na wykładzie młodzież miała okazję zaznajomić się z biologią pszczoły miodnej i rodziny pszczelej oraz budową ula. Prelekcja spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży. W styczniu planowane jest kolejne spotkanie, tym razem rozwijające temat prowadzenia pasieki, pożytków pszczelich, chorób i pasożytów pszczół oraz współczesnych problemów pszczelarstwa. Serdecznie zapraszamy naszą młodzież!!!

Kamila Bukowska

Biblioteka bliżej Czytelnika

W dniu 17. października 2017 roku biblioteka szkolna stała się jeszcze bardziej dostępna dla każdego. Tradycją lat ubiegłych nauczyciele bibliotekarze „wyszli” z wypożyczaniem książek na korytarz szkolny.

biblioteka bliżej

W tym roku na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się same nowości zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Poza książkami na czytelników czekało także słodkie co nieco…

Wśród czytelników nie zabrakło nauczycieli, którzy także wypożyczyli coś dla siebie.

Czytaj więcej: Biblioteka bliżej Czytelnika

Informacje dla absolwentów deklarujących ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego.

Absolwent, który zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego w ZSP Nr 4 w Siedlcach, składa wstępną deklarację przystąpienia do tego egzaminu w terminie od 29.09.2015 r. do 30.10.2015 r. (nieobowiązkowo) lub deklarację ostateczną do 07.02.2016 r.
Po terminie złożenia deklaracji ostatecznej nie ma już możliwości dokonywania w deklaracji zmian dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów.

Czytaj więcej: Informacje dla absolwentów deklarujących ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego.