N  A  S  I    P  A  R  T  N  E  R  Z  Y

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Biblioteka bliżej Czytelnika

W dniu 17. października 2017 roku biblioteka szkolna stała się jeszcze bardziej dostępna dla każdego. Tradycją lat ubiegłych nauczyciele bibliotekarze „wyszli” z wypożyczaniem książek na korytarz szkolny.

biblioteka bliżej

W tym roku na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się same nowości zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Poza książkami na czytelników czekało także słodkie co nieco…

Wśród czytelników nie zabrakło nauczycieli, którzy także wypożyczyli coś dla siebie.

Czytaj więcej: Biblioteka bliżej Czytelnika

Kiermasz podręczników 2017

Ogłoszenie


Kiermasz używanych podręczników szkolnych dla klas I odbędzie się w sali gimnastycznej 18.09.2017 r. (poniedziałek) w godz. 10.40-11.25. Młodzież klas I przychodzi na kiermasz pod opieką nauczyciela, z którym w tym czasie ma lekcje. Pozostałe klasy wszystkich typów szkół zapraszamy na kiermasz w godz. 11.30-12.15. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w kiermaszu, powinni mieć ze sobą podręczniki do sprzedania i zwolnić się u nauczyciela, z którym mają w tym czasie lekcje. Ceny zakupu podręczników uzgadniają kupujący i sprzedający pomiędzy sobą. Uczniowie kupujący podręczniki powinni posiadać ich listę zgodnie z wytycznymi podanymi przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów. (Listy podręczników na stronie szkoły)
Szczegółowe informacje można uzyskać w bibliotece szkolnej.


Nauczyciele bibliotekarze

Informacje dla absolwentów deklarujących ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego.

Absolwent, który zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego w ZSP Nr 4 w Siedlcach, składa wstępną deklarację przystąpienia do tego egzaminu w terminie od 29.09.2015 r. do 30.10.2015 r. (nieobowiązkowo) lub deklarację ostateczną do 07.02.2016 r.
Po terminie złożenia deklaracji ostatecznej nie ma już możliwości dokonywania w deklaracji zmian dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów.

Czytaj więcej: Informacje dla absolwentów deklarujących ponowne przystąpienie do egzaminu maturalnego.