>>>NASI PARTNERZY <<<

logo new male5(1) osm sieldce1

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Mistrz Marcin Dołęga w internacie „Rolnika”

spotk z M Dolega 2018 5

      Medalista Igrzysk Olimpijskich  w Pekinie (2008) i trzykrotny mistrz świata seniorów w podnoszeniu ciężarów Marcin Dołęga odwiedził swój „stary”, macierzysty internat – placówkę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach. Sławny sportowiec mieszkał tu w latach 1997 – 2001 uczęszczając do Technikum Mechanizacji Rolnictwa ówczesnego Zespołu Szkół Rolniczych, trenując przy tym ciężary w klubie sportowym WLKS Siedlce.

Czytaj więcej: Mistrz Marcin Dołęga w internacie „Rolnika”

Lidia Chojecka gościem internatu Rolnika

 Chojecka w int rol 1

    Lidia Chojecka – Leandro, nasza mistrzyni biegów średnich i olimpijka, odwiedziła swoją „starą” placówkę – internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, dawnego „Rolnika”. Mieszkała tu – w pokoju 117 - pod koniec lat 90-tych, będąc zawodniczką klubu sportowego WLKS Siedlce (później reprezentowała barwy siedleckiej Pogoni).

Czytaj więcej: Lidia Chojecka gościem internatu Rolnika    

Lista osób przyjętych do internatu ZSP Nr 4  - na rok szkolny 2017/2018

Lista osób przyjętych do internatu
- stan na dzień 22.08.2017r.

1. Bajura Weronika
2. Bany Aleksandra
3. Bareja Patryk
4. Borkowska Katarzyna
5. Chmiel Patrycja
6. Czuba Weronika
7. Duch Jakub
8. Duch Mikołaj
9. Dulęba Magdalena
10. Filipuk Katarzyna
11. Frelik Gabriela
12. Gochnio Jakub
13. Golatowski Patryk
14. Goławska Natalia
15. Gorczyca Adrian
16. Górka Patrycja
17. Haas Patrycja
18. Hancharova Katarzyna
19. Hapunowicz Joanna
20. Harasim Kamil
21. Humaghiu Norbert
22. Hyla Karolina
23. Ilczuk Sebastian
24. Izdebska Emilia
25. Izdebski Patryk
26. Jastrzębska Magdalena
27. Jerominiak Roksana
28. Jerominiak Zuzanna
29. Kappes Bartosz
30. Ksielińska Magdalena
31. Kobylińska Joanna
32. Kocak Patryk
33. Kondej Piotr
34. Kosowska Ewelina
35. Kostrzewski Patryk
36. Kostyra Sandra
37. Kozak Aleksandra
38. Kozłowska Emilia
39. Krasnodębska Marlena
40. Księżopolski Kacper
41. Kucharska Klaudia
42. Kużawski Jakub
43. Lewczuk Marta
44. Lipiński Patryk
45. Madejska Weronika
46. Marchel Monika
47. Matejczuk Kacper
48. Matejczuk Klaudia
49. Mikołajczuk Emilia
50. Misiuk Karolina
51. Miroszniczenko Anna
52. Niedziałek Łukasz
53. Och Maja
54. Och Martyna
55. Olko Paulina
56. Osiński Tomasz
57. Pieczyska Ewa
58. Piotrowski Michał
59. Polak Sebastian
60. Pyrko Aleksandra
61. Reda Katarzyna
62. Rosińska Julia
63. Ruszkiewicz Natalia
64. Rytel Beata
65. Rzążewska Izabela
66. Sadowa Weronika
67. Sasim Magdalena
68. Sienicki Przemysław
69. Siwiak Ireneusz
70. Skorupa Magdalena
71. Skup Marlena
72. Sobiczewski Andrzej
73. Sprzonczak Elwira
74. Styś Agata
75. Szczuka Katarzyna
76. Szczygielska Karolina
77. Świątek Aleksandra
78. Terlikowska Patrycja
79. Tratkiewicz Dominik
80. Tymiński Piotr
81. Urban Karolina
82. Uziak Elżbieta
83. Wakulińska Natalia
84. Wedziuk Inga
85. Wedziuk Paulina
86. Wierzejska Emilia
87. Wróbel Kornelia
88. Zawadzka Alicja
89. Zbieć Katarzyna
90. Zdańkowska Natalia
91. Zubka Julia
92. Zubkowicz Magdalena
93. Żuraw Dominik

Internat otwieramy 3 września /niedziela/ o godz. 16.00