Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

portiernia 25 794 3358

Czytaj więcej: Internat

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW W INTERNACIE

W INTERNACIE POŻEGNANO MATURZYSTÓW

26 kwietnia b. r. w internacie ZSP 4 odbyło się uroczyste Pożegnanie Maturzystów oraz absolwentów szkół zawodowych, kończących swój kilkuletni pobyt w placówce przy ulicy Kazimierzowskiej. Młodsze koleżanki i koledzy, wraz z wychowawcami, przygotowali specjalny program artystyczny, od którego „łza zakręciła się w niejednym oku”…

Czytaj więcej: POŻEGNANIE MATURZYSTÓW W INTERNACIE

I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KIEROWNIKA INTERNATU ZSP NR 4 W SIEDLCACH

19.05.2016 w internacie ZSP nr 4 na świetlicy odbył się turniej szachowy o puchar szachowy kierownika internatu. W turnieju wystartowali wychowankowie naszego internatu i  uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. Turniej wygrał Emil Czarnocki uzyskując 7,0 punktów, drugie miejsce zajęła Weronika Paryszek 6,0 punktów (wychowankowie internatu ZSP Nr 4, a trzecie miejsce zajął Mateusz Matejczuk 6,0 ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. Turniej przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze. Na koniec turnieju pan kierownik internatu Jerzy Mitura i sędzia turnieju pan Zdzisław Stefanoff wręczyli puchar i dyplomy dla zwycięzców .

Czytaj więcej: I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KIEROWNIKA INTERNATU ZSP NR 4 W SIEDLCACH

II Turniej Szachowy o Puchar Kierownika Internatu ZSP Nr 4

Dnia 26.04.2017 roku w internacie ZSP Nr 4 odbył się Turniej Szachowy o Puchar Kierownika Internatu.

Pierwsza trójka turnieju to:

1. Sebastian Soćko ( Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy w Siedlcach)
2.Weronika Paryszek (INTERNAT ZSP NR 4)
3. Sztukiewicz, Emilia (INTERNAT ZSP NR 4)

Turniej przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze. Na koniec turnieju pan kierownik internatu Jerzy Mitura i sędzia turnieju pan Zdzisław Stefanoff wręczyli puchary i dyplomy dla zwycięzców .