Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego 9

>>>     NASI PARTNERZY     <<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   CHODOWIAK zakatek    

 

We have 132 guests and no members online

"The Elements" gość specjalny gali XXX Samorządowego Konkursu Nastolatków " Ośmiu wspaniałych"

dsc00468

27 maja w MOK-u odbyło się uroczyste podsumowanie XXX Edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” Miasta Siedlce. Celem konkursu jest upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu, promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia. Nagrodzonym oraz Laureatom tegorocznej edycji gratulacje i nagrody wręczył Pan Tomasz Hapunowicz Prezydent Miasta Siedlce wraz z Panem Henrykiem Niedziółką Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Siedlce. Nasz szkolny zespół „The Elements” w składzie Karolina Maciejuk-tegoroczna maturzystka, Konstancja Smoczyńska z 1 Lob oraz Julia Nowacka uświetnił wokalnie uroczystą galę. W podziękowaniu za piękną oprawę muzyczną dziewczęta otrzymały kosz słodkości. Jesteśmy z Was bardzo dumni..

dsc00254

 Strona Urzędu Miasta Siedlce

Radio Eska Siedlce

Galeria Zdjęć