Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego 9

>>>     NASI PARTNERZY     <<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   CHODOWIAK zakatek    

 

We have 52 guests and no members online

PLAN XIV zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

PLAN XIV zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

14.06.2024 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
15.06.2024 08.00 – 8.45 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
08.50 – 9.35 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
09.40 – 10.25 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
10.30 – 11.15 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)

PLAN XXVIII zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

PLAN XXVIII zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

14.06.2024 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)

PLAN XXVII zjazdu VI edycji KKZ ROL.04

PLAN XXVII zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

17.05.2024 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)

PLAN XXVIII zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

PLAN XXVIII zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

24.05.2024 15.00 – 15.45 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
15.50 – 16.35 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
16.40 – 17.25 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
17.30 – 18.15 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
18.20 – 19.05 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
19.10 – 19.55 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
25.05.2024 08.00 – 8.45 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk) EGZAMIN
08.50 – 9.35 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk) EGZAMIN
09.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk) EGZAMIN
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk) EGZAMIN
11.20 – 12.05 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
12.10 – 12.55 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
13.00 – 13.45 Język angielski zawodowy (K.Chromiński) EGZAMIN
13.50 – 14.35 Język angielski zawodowy (K.Chromiński) EGZAMIN

UWAGA!!!

EGZAMIN- obecność obowiązkowa!!!

PLAN XIII zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

PLAN XIII zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

25.05.2024 08.00 – 8.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
08.50 – 9.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
09.40 – 10.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
10.30 – 11.15 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski) EGZAMIN
11.20 – 12.05 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski) EGZAMIN
12.10 – 12.55 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
13.00 – 13.45 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
13.50 – 14.35 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
14.40 – 15.25 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
15.30 – 16.15 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)

UWAGA!!!

EGZAMIN- obecność obowiązkowa!!!

PLAN XII zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

PLAN XII zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

17.05.2024 14.10 – 14.55 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
18.05.2024 08.00 – 8.45 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
08.50 – 9.35 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
09.40 – 10.25 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
10.30 – 11.15 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
11.20 – 12.05 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
12.10 – 12.55 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
13.00 – 13.45 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
13.50 – 14.35 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
14.40 – 15.25 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)

PLAN XLIII zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

PLAN XLIII zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

24.05.2024 15.00 – 15.45 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
15.50 – 16.35 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
16.40 – 17.25 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
17.30 – 18.15 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
18.20 – 19.05 Język angielski zawodowy (K.Chromiński) EGZAMIN
19.10 – 19.55 Język angielski zawodowy (K.Chromiński) EGZAMIN
20.00 – 20.45 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
25.05.2024 08.00 – 8.45 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
08.50 – 9.35 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
09.40 – 10.25 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
10.30 – 11.15 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
11.20 – 12.05 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
12.10 – 12.55 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
13.00 – 13.45 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka) EGZAMIN
13.50 – 14.35 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka) EGZAMIN
14.40 – 15.25 Produkcja roślinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka) EGZAMIN

UWAGA!!!

EGZAMIN- obecność obowiązkowa!!!

PLAN XLII zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

PLAN XLII zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

16.05.2024 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
17.05.2024 15.00 – 15.45 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
15.50 – 16.35 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
16.40 – 17.25 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
17.30 – 18.15 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
18.20 – 19.05 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
19.10 – 19.55 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
20.00 – 20.45 Język angielski zawodowy (K.Chromiński)
18.05.2024 08.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
08.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
09.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk) EGZAMIN
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk) EGZAMIN
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) EGZAMIN
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk) EGZAMIN

UWAGA!!!

EGZAMIN- obecność obowiązkowa!!!

PLAN XXVI zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

PLAN XXVI zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

26.04.2024 15.00 – 15.45 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
15.50 – 16.35 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
16.40 – 17.25 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
17.30 – 18.15 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
27.04.2024 08.00 – 8.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
08.50 – 9.35 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
09.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
11.20 – 12.05 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
12.10 – 12.55 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
13.00 – 13.45 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
13.50 – 14.35 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
14.40 – 15.25 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)

PLAN XI zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

PLAN XI zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

26.04.2024 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
17.30 – 18.15 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
18.20 – 19.05 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
19.10 – 19.55 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
20.00 – 20.45 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
27.04.2024 08.00 – 8.45 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
08.50 – 9.35 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
09.40 – 10.25 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
10.30 – 11.15 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
11.20 – 12.05 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
12.10 – 12.55 Produkcja roslinna (M.Pawlonka)
13.00 – 13.45 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
13.50 – 14.35 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)
14.40 – 15.25 Produkcja roslinna - zajęcia praktyczne (M.Pawlonka)

PLAN XLI zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

PLAN XLI zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

26.04.2024 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
18.20 – 19.05 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
19.10 – 19.55 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
20.00 – 20.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
27.04.2024 08.00 – 8.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
08.50 – 9.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
09.40 – 10.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
10.30 – 11.15 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl) EGZAMIN
11.20 – 12.05 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl) EGZAMIN
12.10 – 12.55 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl) EGZAMIN

UWAGA!!!

EGZAMIN- obecność obowiązkowa!!!

PLAN XXV zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

PLAN XXV zjazdu VI edycji KKZ ROL. 04

19.04.2024 15.00 – 15.45 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
15.50 – 16.35 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
16.40 – 17.25 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
17.30 – 18.15 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
20.04.2024 08.00 – 8.45 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
08.50 – 9.35 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
09.40 – 10.25 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
10.30 – 11.15 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)
11.20 – 12.05 BHP w rolnictwie (Z.Kondraciuk)

PLAN X zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

PLAN X zjazdu VII edycji KKZ ROL. 04

19.04.2024 15.00 – 15.45 Mechanizacja w rolnictwie (K.Kapela)
15.50 – 16.35 Mechanizacja w rolnictwie (K.Kapela)
16.40 – 17.25 Mechanizacja w rolnictwie (K.Kapela)
17.30 – 18.15 Mechanizacja w rolnictwie (K.Kapela)
18.20 – 19.05 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
19.10 – 19.55 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
20.00 – 20.45 Mechanizacja w rolnictwie - zajęcia praktyczne (K.Kapela)
20.04.2024 08.00 – 8.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
08.50 – 9.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
09.40 – 10.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
10.30 – 11.15 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym (S.Piotrowski)
11.20 – 12.05 Produkcja zwierzęca (S.Piotrowski)
12.10 – 12.55 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
13.00 – 13.45 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
13.50 – 14.35 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)
14.40 – 15.25 Produkcja zwierzęca - zajęcia praktyczne (S.Piotrowski)

PLAN XL zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

PLAN XL zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

19.04.2024 15.00 – 15.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
15.50 – 16.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
16.40 – 17.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
17.30 – 18.15 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
18.20 – 19.05 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
19.10 – 19.55 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
20.00 – 20.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
20.04.2024 08.00 – 8.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
08.50 – 9.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
09.40 – 10.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
10.30 – 11.15 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
11.20 – 12.05 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
12.10 – 12.55 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
13.00 – 13.45 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
13.50 – 14.35 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)
14.40 – 15.25 Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym  (M.Kosyl)

XXV zjazd VI edycji KKZ ROL. 04

XXV zjazd (12-13 kwietnia 2024r.) VI edycji KKZ ROL. 04 ZOSTAŁ ODWOŁANY

PLAN XXXIX zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

PLAN XXXIX zjazdu V edycji KKZ_ROL. 04

13.04.2024
08.00 – 08.45 Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk)
09.40 – 10.25 Mechanizacja w rolnictwie (P.Harasimiuk)
10.30 – 11.15 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
11.20 – 12.05 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
12.10 – 12.55 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
13.00 – 13.45 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
13.50 – 14.35 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)
14.40 – 15.25 Mechanizacja w rolnictwie- zajęcia praktyczne (P.Harasimiuk)