Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego 9

>>>     NASI PARTNERZY     <<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   CHODOWIAK zakatek    

 

We have 138 guests and no members online

PIŁKARZE INTERNATU ZSP 4 TRZECIĄ DRUŻYNĄ SIEDLEC

 

3 Futb Int 2024

 
Dobrą formę i ogromną ambicję zaprezentowali reprezentanci Internatu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Siedlcach, biorący udział w Międzyinternackim Turnieju Piłki Nożnej (drużyn 6-osobowych), który rozegrany został 28 maja b. r. na boisku „Orlik” ZSP Nr 3 w Siedlcach.
Drużyna internatu „Rolnika” zajęła zaszczytne III miejsce, zdobywając puchar, brązowe medale i - przy okazji - nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju!
Zawody wygrała Bursa św. Stanisława Kostki, pokonując w wielkim finale drużynę internatu ZSP Nr 1 – „Elektryka” (2:1).
Był to już kolejny turniej siedleckich internatów (po wznowieniu rozgrywek po 4-letniej przerwie spowodowanej pandemią).
Trzon zespołu ZSP 4 stanowili wychowankowie internatu „Rolnika” (w tym: dwóch zawodników „wypożyczonych” z I klasy mundurowej ZSP 4), a doping zapewniały dziewczęta - koleżanki futbolistów oraz kadra placówki.
Kadrę „Rolnika” tworzyli:
Paweł Bartnik, Adrian Kopik (najlepszy bramkarz turnieju!), Damian Maślankiewicz, Mateusz Pawluk, Jan Rosiak (tegoroczny maturzysta!), Maks Rzeszutko, Oliwier Sobiczewski, Krystian Zalewski.
 
Jeszcze raz: gratulacje!
 
opiekunowie: Emilia Kazimierczak, Piotr Buczek.
Zdjęcia: Bursa Siedlce / Facebook

Read more: PIŁKARZE INTERNATU ZSP 4 TRZECIĄ DRUŻYNĄ SIEDLEC

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW INTERNATU ZSP 4

porzegnanie maturzystów internat

           Trzynaścioro absolwentów, tegorocznych maturzystów, pożegnało – 16 kwietnia 2024r. - internat Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Siedlcach. Placówka z ulicy Kazimierzowskiej – jak co roku - żegna swoich wychowanków, uczniów siedleckich szkół średnich, specjalnym programem artystycznym przygotowanym przez młodsze roczniki. W tym roku, większość maturzystów opuszczających gościnne – jak wielokrotnie podkreślano! - mury internatu, stanowili uczniowie „Rolnika” oraz „Królówki”.

Read more: POŻEGNANIE MATURZYSTÓW INTERNATU ZSP 4

IV Turniej Szachowy o Puchar Kierownika Internatu ZSP Nr 4 w Siedlcach

IMG 20240327 WA0000 start
 
W dniu 25.03.2024 r. odbył się IV Turniej Szachowyo Puchar Kierownika Internatu ZSP Nr 4 w Siedlcach. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund z czasem 10 minut na zawodnika. Zawody odbyły się na stołówce internackiej. 
Wyniki turnieju :
          1. Jan Rosiak        5,0 punkt. 
2. Jan Tobota        4,0 
3. Hubert Polak      3,0
Zwycięzca turnieju otrzymał puchar i nagrodę rzeczową, drugie i trzecie miejsce uhonorowano nagrodami rzeczowymi. 
Turniej odbył się w miłej i sympatycznej atmosferze. 
Organizatorem i sędzią turnieju był wychowawca internatowy pan prof. Zdzisław Stefanoff.

II Turniej Warcabowy o Puchar Kierownika Internatu ZSP nr 4 w Siedlcach

z1
     
       W dniu 22.02.2024 r. odbył się II Turniej Warcabowy o Puchar Kierownika Internatu ZSP Nr 4 w Siedlcach. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z czasem 10 minut na zawodnika. Zawody odbyły się na stołówce internackiej. 
 
Wyniki turnieju :
 
1. Jan Rosiak        5,5
2. Hubert Polak      5,0 
3. Emilia Komar      5,0
 
       Zwycięzca turnieju otrzymał puchar i nagrodę rzeczową, drugie i trzecie miejsce uhonorowano nagrodami rzeczowymi. Turniej odbył się w miłej i sympatycznej atmosferze. Organizatorem i sędzią turnieju był wychowawca internatu pan Zdzisław Stefanoff.

 

 GALERIA

HERODY w Internacie ZSP 4

IMG 20231220 191543 art

     W przedświąteczną środę, 20 grudnia br. do internatu ZSP Nr 4 w Siedlcach zawitały „Herody” – kolędnicy, jakich dawno (chyba z pół wieku ...) nie widziano w tej części Mazowsza! Podczas internackiej Kolacji Wigilijnej, w gronie szacownych gości – dyrekcji szkoły i kierownictwa internatu – przedstawiono starą, ludową sztukę bożonarodzeniową o królu Herodzie i jego burzliwej historii sprzed 2 tysięcy lat. Aktorami (znakomitymi!) przedstawienia byli wychowankowie internatu – uczennice i uczniowie „Rolnika” oraz innych szkół siedleckich. A widownię stanowili wszyscy mieszkańcy i kadra placówki.

Read more: HERODY w Internacie ZSP 4

ANDRZEJKI w Internacie:)

received 1774815089597861

 

          Jak co roku ,ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy to świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. To Noc Andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do zabawy. I właśnie w ten wieczór Młodzieżowa Rada Internatu zorganizowała taką zabawę. Nasza wspaniała wróżka Zuzia wróżyła wszystkim z uśmiechem na ustach. Wiele śmiechu i radości dostarczyły młodzieży przepowiednie. Każdy czekał na to, by dowiedzieć się kto pierwszy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Wszyscy uczestnicy zabawy z niecierpliwością przekłuwali papierowe serca, aby odczytać imię swojego przyszłego męża czy żony, losowali wróżbę o swoim przyszłym zawodzie. Mieszkańcy internatu bawili się wspaniale, humory dopisywały, a przepowiednie o przyszłości zawsze mogą się sprawdzić, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Wieczór Andrzejkowy zakończyła dyskoteka.

GALERIA ZDJĘĆ

Informacja o zmianie w wysokości opłat w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach

Informacja o zmianie w wysokości opłat w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Zespole Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach

  Od dnia 21 czerwca 2021r. wysokość opłat za korzystanie z miejsc noclegowych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym

  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach wynosi:


      1) Dzieci, młodzież, nauczyciele, opiekunowie grup zorganizowanych powyżej 10 osób- 32,40 zł brutto za 1 nocleg od osoby;


      2) Dzieci, młodzież, opiekunowie grup zorganizowanych do 10 osób- 43,20 zł brutto za 1 nocleg od osoby;


      3) Za wypożyczenie pościeli w ramach usług związanych z zakwaterowaniem w Schronisku - dodatkowa opłata w wysokości 8,00 zł brutto;


      4) Osoby przebywające na terenie Schroniska w godz. 10:00- 17:00 zobowiązane są opłacić tzw. pobyt dzienny stanowiący 20% ceny noclegu.

INTERNAT 2023/2024 - INFORMACJE

Internat Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Siedlcach posiada 105 miejsc /część żeńska i męska/.

Większość sal, to wygodne dwu- i trzyosobowe pokoje z funkcjonalnymi meblami. 

Internat zapewnia całodobową opiekę przez 7 dni w tygodniu oraz ciepłą i rodzinną atmosferę!
W internacie funkcjonuje kuchnia ze  stołówką, a ponadto jest pomieszczenie ze sprzętem elektrycznym, gdzie istnieje możliwość przygotowania sobie dodatkowych, gorących posiłków. Placówka ma również własną pralnię, dostępną dla mieszkańców internatu. 


Mieszkańcy mogą realizować swoje zainteresowania w kołach i sekcjach działających w placówce (sportowe, naukowe, turystyczne oraz Młodzieżowa Rada Internatu). W internacie odbywają się imprezy kulturalne i rozrywkowe. Młodzież jeździ na wycieczki krajoznawcze i imprezy sportowe. Prowadzone są rozgrywki halowej piłki nożnej, działa sekcja szachowa. 


Wychowankowie internatu mogą czynnie uprawiać sport w młodzieżowych sekcjach współpracującego ze szkołą klubu sportowego WLKS Siedlce /zapasy, lekka atletyka, podnoszenie ciężarów/.

W internacie jest duża świetlica, sala telewizyjna, pomieszczenie do tenisa stołowego.

Internat ZSP Nr 4 dostępny jest także - w ramach posiadanych  wolnych miejsc - dla uczniów innych, ponadgimnazjalnych szkół średnich.

Opłaty za miesięczny pobyt w internacie wynoszą: 100 zł /zakwaterowanie/ oraz  ok. 300zł /całodzienne wyżywienie:

>>>śniadanie - 6,00zł

>>>obiad dla ucznia - 6,00zł

>>>obiad dla nauczyciela - 9,00zł

>>>kolacja - 5,00zł.

Podania o przyjęcie do internatu można składać elektronicznie, w sekretariacie szkoły  ZSP Nr 4  ul. Bema 4 lub bezpośrednio w internacie. Druki podań do pobrania dostępne są na stronie szkoły ZSP Nr 4 Siedlce w zakładce „internat”.

Podania o przyjęcię do Internatu można składać drogą mailową na adres internatzsp4@wp.pl

Druk - P O D A N I E o przyjęcie do INTERNATU ZSP Nr 4 w Siedlcach

p.Alina Krasuska

„Otrzęsiny” klas pierwszych w internacie.

collageotrzesinyinternat2019 1

Dnia 3.10.2019 roku w internacie ZSP Nr 4 w Siedlcach odbyły się „Otrzęsiny” klas pierwszych. W imprezie uczestniczyli „pierwszaki”, którzy mieszkają od września w internacie. W „Otrzęsinach” uczestniczyli również Pani Kierownik Alina Krasuska i wychowawcy internatu.

Read more: „Otrzęsiny” klas pierwszych w internacie.

Mistrz Marcin Dołęga w internacie „Rolnika”

spotk z M Dolega 2018 5

      Medalista Igrzysk Olimpijskich  w Pekinie (2008) i trzykrotny mistrz świata seniorów w podnoszeniu ciężarów Marcin Dołęga odwiedził swój „stary”, macierzysty internat – placówkę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach. Sławny sportowiec mieszkał tu w latach 1997 – 2001 uczęszczając do Technikum Mechanizacji Rolnictwa ówczesnego Zespołu Szkół Rolniczych, trenując przy tym ciężary w klubie sportowym WLKS Siedlce.

Read more: Mistrz Marcin Dołęga w internacie „Rolnika”

Lidia Chojecka gościem internatu Rolnika

 Chojecka w int rol 1

    Lidia Chojecka – Leandro, nasza mistrzyni biegów średnich i olimpijka, odwiedziła swoją „starą” placówkę – internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, dawnego „Rolnika”. Mieszkała tu – w pokoju 117 - pod koniec lat 90-tych, będąc zawodniczką klubu sportowego WLKS Siedlce (później reprezentowała barwy siedleckiej Pogoni).

Read more: Lidia Chojecka gościem internatu Rolnika    

I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KIEROWNIKA INTERNATU ZSP NR 4 W SIEDLCACH

19.05.2016 w internacie ZSP nr 4 na świetlicy odbył się turniej szachowy o puchar szachowy kierownika internatu. W turnieju wystartowali wychowankowie naszego internatu i  uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. Turniej wygrał Emil Czarnocki uzyskując 7,0 punktów, drugie miejsce zajęła Weronika Paryszek 6,0 punktów (wychowankowie internatu ZSP Nr 4, a trzecie miejsce zajął Mateusz Matejczuk 6,0 ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. Turniej przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze. Na koniec turnieju pan kierownik internatu Jerzy Mitura i sędzia turnieju pan Zdzisław Stefanoff wręczyli puchar i dyplomy dla zwycięzców .

Read more: I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KIEROWNIKA INTERNATU ZSP NR 4 W SIEDLCACH

Internat

 Internat szkoły

kierownik internatu 25 794 3356

pokój wychowawców 25 794 3357

portiernia 25 794 3358

Read more: Internat