Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego 9

>>NASI PARTNERZY<<

ata car logo logo brofa carsed logo new male5(1) osm sieldce1  


logoAP  moscibrodu   CHODOWIAK zakatek    

 

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Wpłaty za udział w IV Zjeździe Absolwentów Rolnika - październik 2026

Wpłaty za udział 

w Zjeździe Absolwentów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 

w Siedlcach

Należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Siedlecki Rolnik 

PKO BP 58 1020 4476 0000 8802 0588 2495

Wysokość wpłat zależy od wybranej opcji uczestnictwa podczas rejestracji uczestnika. Prosimy o użycie formularza rejestracyjnego przed wpłatą

W tytule przelewu wpisujemy: "Zjazd Absolwentów, Imię uczestnika, nazwisko uczestnika, rok ukończenia szkoły"

 

Zapraszamy również osoby prywatne oraz instytucje do wsparcia naszego Zjazdu dobrowolnymi wpłatami dowolnej wysokości, na konto podane powyżej
(w tytule przelewu wpisujemy "darowizna na IV Zjazd Absolwentów") Będziemy wdzieczni za każdą wpłatę!

Dziękujemy!syrenka 090m

Zaproszenie na IV Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach

Zaproszenie na 

IV Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 

w Siedlcach

syrenka_HR_m.png

Szanowni Absolwenci, Drodzy Przyjaciele Rolnika!

Zbliża się 105 rocznica powstania naszej szkoły. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Was na IV Zjazd Absolwentów 23.10.2026 r.
To wyjątkowa okazja, aby:
Spotkać dawnych kolegów, nauczycieli i wychowawców
Powspominać szkolne lata
Poznać aktualne oblicze naszej szkoły
 
Program wydarzenia:
  1. Msza Święta 
  1. Oficjalne rozpoczęcie ZjazduCKiS w Siedlcach
  1. Część artystyczna
  1. Wręczanie wyróżnień osobom zasłużonym dla szkoły
  1. Wspólne zdjęcia 
  1. Obiad
  1. Zwiedzanie szkoły i spotkania w grupach
  1. Bal Absolwentów

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się ponownie, niezależnie od tego, ile lat upłynęło od dniakiedy ze świadectwem ukończenia szkoły przekroczyliście progi naszej placówki.

Mamy nadzieję, że z radością przekroczycie je ponownie, tym razem jako uczestnik Zjazdu.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia [termin zgłoszeń 15 września 2026 r. ] 

Poprzez formularz zgłoszeniowy TUTAJ, telefonicznie: 257943640 lub osobiście w sekretariacie szkoły.

Informacja o wpłatach 

Serdecznie zapraszamy!
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP nr 4 w Siedlcach

100 lat "Rolnika"

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy
Drodzy Absolwenci „Rolnika”

Dnia 21 października br. przypada 100-lecie naszego Zespołu Szkół.

Z tej okazji 23 października 2021 r. zostanie odprawiona Msza Św.
w intencji wszystkich pracowników i uczniów, którzy tworzyli tę piękną, stuletnią historię naszej szkoły.

Odbędzie się również symboliczna część oficjalna przy bardzo ograniczonym udziale gości zaproszonych ze względu na pandemię COVID-19.

Mając jednak na uwadze Państwa oczekiwania na zjazd absolwentów, spotkania klasowe i wspólną zabawę myślę, że możemy wstępnie planować w/w na wrzesień/październik 2022 roku.

Informacje na temat uroczystości w br. będą zamieszczane na stronie szkoły i w kolejnych wydaniach Tygodnika Siedleckiego.

                                   Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i do zobaczenia.

                                                             Leszek Rozbicki

 

FOTORELACJA Z OBCHODÓW JUBILEUSZU SZKOŁY

Zapraszamy na III Zjazd Absolwentów Rolnika

3zjazdfb1 
Jeszcze nie zapomnieliśmy całkiem miłych chwil spędzonych na poprzednim zjeździe, a już szybkim krokiem zbliża się następny jubileusz. Tym razem wyjątkowy, ponieważ 100-lecie szkoły odbywa się tylko raz. Wyjątkowy również z tego powodu, że trudno przewidzieć, w jakiej sytuacji znajdziemy się za kilka miesięcy. Pokazały nam to miesiące epidemii, które mamy już za sobą.
Pełni nadziei na spotkanie w możliwie najlepszej formie, zapraszamy do udziału w spotkaniu absolwentów, które odbędzie się dnia 23 października 2021r.
Wszystkich, którym szkoła jest bliska, zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z poprzednich zjazdów oraz wspomnieniami z pobytu w szkole jako uczeń. Można tego dokonać tutaj lub wysłać w formie elektronicznej na adres zspnr04@gmail.com  
Zapraszamy!!! 

Program II Zjazdu

Proponowany program Zjazdu
Absolwentów i Nauczycieli „ROLNIKA” – wszystkich kierunków kształcenia i roczników, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siedlce – Pana Wojciecha Kudelskiego

15 października 2016 r.

900 – Msza Święta w Kościele p.w. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Kazimierzowskiej 128.

1030 – Część oficjalna z udziałem absolwentów i zaproszonych gości w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. B. Prusa 6.

od 1300 – Spotkania klasowe i zwiedzanie Szkoły przy ul. Bema 4.

1300 – 1500 – Obiad w budynki internatu przy ul. Kazimierzowskiej 23.

1900 – Bal absolwentów i gości w Wersalu Siedleckim przy ul. Łukowskiej 74.

(Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w Wersalu Siedleckim pod nr tel. 25 632 60 40)

II Zjazd Absolwentów "Rolnika" 2016

 

Wspomnienia to wieczne i bezcenne skarby,
które podążają z nami przez całe życie.

 

II Zjazd Absolwentów

i Nauczycieli „Rolnika”

(wszystkich kierunków kształcenia)

 

Wkrótce minie pięć lat od ostatniego I Zjazdu i pragniemy po raz kolejny spotkać się z Wami, tym razem na jubileuszu 95-lecia istnienia „Rolnika”, który zaplanowaliśmy na dzień 15. października 2016 roku.

Już teraz kierujemy zaproszenie do wszystkich absolwentów szkoły, nauczycieli, a także przyjaciół, którzy w raz z nami zechcą wspólnie świętować tę okrągłą rocznicę istnienia szkoły.

Czytaj więcej: II Zjazd Absolwentów "Rolnika" 2016

I Zjazd Absolwentów "Rolnika"

I Zjazd Absolwentów „Rolnika”
15 październik 2011

Dziękujemy Wam za wszystkie serdeczne słowa wypowiedziane pod adresem organizatorów Zjazdu. Wasze zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą za poniesiony trud związany z przygotowaniami. Dziękujemy również za udostępnione przez Was pamiątki, zdjęcia i Wasze wspomnienia ze szkolnych lat. Wszystkie te materiały okazały się bardzo przydatne w przygotowaniu wystawy o historii szkoły.Do zobaczenia na kolejnym Zjeździe!.Dyrektor i Komitet OrganizacyjnyProsimy również o podzielenie się z nami swoimi wrażeniami ze zjazdu pisząc do nI Zjazd Absolwentów „Rolnika”
15 październik 2011

Relacja z I Zjazdu Absolwentów

Z okazji jubileuszu 90-lecia istnienia „Rolnika” 15 października 2011 roku odbył się I Zjazd Absolwentów, pracowników i wychowawców szkoły. Impreza była wyjątkowo udana. Zainteresowanie imprezą przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, wzięło w niej udział blisko 500 osób! Dla nas jednak najważniejsze jest szczere zadowolenie i wyrazy uznania dla organizatorów.

Uroczystość rozpoczęła Msza św. w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Siedlcach odprawiana w intencji zmarłych absolwentów i pracowników szkoły. Wśród celebransów znaleźli się absolwenci szkoły ks płk Marek Pietrasiak, ks Artur Pióro i ks Karol Jakubiak.

Zdjęcia z Mszy Świętej (obejrzyj galerię)

 

Po wspólnej modlitwie wszyscy udali się do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siedlcach, gdzie odbyła się

Czytaj więcej: I Zjazd Absolwentów "Rolnika"

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych